خوانساری مطرح كرد؛

تراکنش میلیاردی مردم در مرکز ملی تبادل اطلاعات

تراکنش میلیاردی مردم در مرکز ملی تبادل اطلاعات ابزار اپل: دکتر محمد خوانساری به مناسبت سالگرد تاسیس سازمان فناوری اطلاعات ایران پیام تبریکی منتشر نمود.به گزارش ابزار اپل به نقل از سازمان فناوری اطلاعات ایران، دکتر محمد خوانساری، به مناسبت هفتم مهرماه، سالگرد تأسیس سازمان فناوری اطلاعات ایران، پیامی را با این مضمون منتشر کرد:
«سیزدهمین سالگرد تأسیس سازمان فناوری اطلاعات ایران در حالی فرا رسیده است که بواسطه دولت الکترونیکی، میلیاردها آمد و رفت مردم به دستگاه های دولتی تبدیل به تراکنش هایی شده اند که در مرکز ملی تبادل اطلاعات مبادله می شوند.
امروزه، پنجره ملی خدمات دولت هوشمند با ارائه صدها خدمت، مردم را بی نیاز از تبادلات کاغذی کرده است و سکوهای داخلی، هر روز نقش پر رنگ تری را در اقتصاد دیجیتال کشور به خود اختصاص می دهند.
سازمان فناوری اطلاعات ایران، امروزه با تنظیم گری در عرصه فناوری اطلاعات از بخش خصوصی فعال در این زمینه حمایت می کند و قادر بوده با اثرگذاری بر روی فاکتورهای توسعه فناوری اطلاعات در استانهای سراسر کشور، نقش به سزایی را در کاهش شکاف دیجیتالی ایفا کند. امیدوار هستم زنجیره ارائه خدمات در طول این سیزده سال توسط سازمان فناوری اطلاعات ایران، بروز تحولات و پیشبرد کاربری فناوری اطلاعات بصورت هر چه گسترده تر در زندگی روزمره مردم را به همراه داشته باشد. سالروز تأسیس سازمان فناوری اطلاعات ایران را به کارکنان و کلیه ذی نفعان این سازمان در بدنه دولت و بخش خصوصی تبریک می گویم و از خداوند متعال یاری می خواهم ما را در به انجام رساندن رسالت خطیری که در امتداد توسعه و اعتلای فناوری اطلاعات در کشور به عهده گرفته ایم، یاری رساند.


منبع:

1402/07/09
09:57:55
5.0 / 5
217
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS