نامه جمهوری خواهان مجلس نمایندگان آمریكا به اپل و گوگل

نامه جمهوری خواهان مجلس نمایندگان آمریكا به اپل و گوگل ابزار اپل: چهار نماینده جمهوری خواه مجلس نمایندگان ایالات متحده با ارسال نامه ای به اپل و آلفابت (پدر گوگل) درباره محل ذخیره سازی دیتا، قواعد عملیاتی درباره حریم خصوصی كاربران روی گوشی و نحوه هندل كردن دیتای كاربران؛ مورد پرسش قراردادند.
به گزارش ابزار اپل به نقل از خبر آنلاین، گریك والدن رئیس كمیته تجارت و انرژی همراه با سه نماینده دیگرِ عضو همین كمیته، از دو غول آی تی درباره نحوه به اشتراك گذاری دیتای كاربران با شركای تجاری ثالث پرسیدند تا مردم میزان و نحوه دیتای خصوصی شان روی گوشی آیفون و گوشیهای اندرویدی مشخص شود.
گوگل اعلام نمود ضمن پاسخ به این درخواست، روی حفظ حریم خصوصی كاربران و دیتای شخصی شان همواره تاكید داشته است اما سخنگوی اپل دراین باره اظهارنظری نكرد.
در این نامه به صراحت پرسیده شده است كه آیا صدای كاربران روی گوشی ضبط می گردد و مثلاً اگر كاربر بگوید Okay Google یا Hey Siri، آیا صدای آن ها ذخیره می شود؟ و آیا كاربر از روند بعدازآن آگاه شده است؟
منظور بخشی از این نامه این است كه آیا اپل و گوگل صدای كاربران را بدون اجازه ضبط و ذخیره می كنند و به شركای تجاری خود می فروشند؟


5656

1397/04/22
23:34:38
5.0 / 5
5384
تگهای خبر: اپل , دیتا , كاربر , گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS