افت شدید فالوورهای توئیتر، ترامپ ۱۰۰هزار و اوباما ۴۰۰هزار فالوور از دست دادند

افت شدید فالوورهای توئیتر، ترامپ ۱۰۰هزار و اوباما ۴۰۰هزار فالوور از دست دادند ابزار اپل: با مسدودسازی اكانت هایی كه رعایت استاندارد نكرده اند، تعداد فالوورهای توئیتر به طرز قابل توجهی كاهش پیدا كرد.
به گزارش ابزار اپل به نقل از خبر آنلاین، سیاست جدید توئیتر باهدف مسدودسازی اكانت هایی كه قوانین را نقض می كنند، سبب شده است تا شمارش فالوورها تغییر كرده و درنتیجه تعداد فالوورهای یك اكانت متفاوت از قبل نشان داده شود.
پس از اعمال تغییرات مذكور هر كاربر بیش از 4 فالوور خویش را ازدست داده و كاربرانی كه بیش از هزاران فالوور داشته اند، بیشتر در معرض صدمه قرارگرفته و هزاران و شاید صدها هزار از فالوورهای خویش را ازدست داده اند.
جالب اینجاست كه توئیتر ترامپ بلافاصله بیش از 100 هزار فالوور خویش را از دست داد و اوباما هم بیش از 400 هزار فالوور خویش را از دست داد.
«وی جایا كادی» از مدیران توئیتر اعلام نمود سیاست جدید باهدف شفاف سازی در شمارش فالوورها صورت گرفته و شمارش صحیح تری نسبت به قبل نشان داده است.
به گفته وی اگر تعداد زیادی از كاربران یك اكانت را مسدود كرده باشند، آن اكانت مسدود شده تا اینكه كاربر موردنظر لاگین مجدد كرده و ضمن تغییر پسورد، سیاست جدید توئیتر را بپذیرد.
اگر مشخصات اكانتی لو رود، هم مسدود شده تا اینكه كاربر با پاسخ به سؤالات امنیتی مجدداً اكانت خویش را بازیابی كند. لینك اشتباه و لینك شكسته در توئیت ها هم منجر به مسدودسازی اكانت خواهد شد.
سیاست جدید توئیتر باهدف تصحیح اكانت كاربران و نزدیك تر شدن به واقعیت در مورد كاربران پیش می رود.


5656


1397/04/24
14:09:02
5.0 / 5
4380
تگهای خبر: استاندارد , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS