واكنش مدیرعامل شركت مخابرات به عضویت ایران در شورای حكام اتحادیه جهانی ارتباطات

واكنش مدیرعامل شركت مخابرات به عضویت ایران در شورای حكام اتحادیه جهانی ارتباطات ابزار اپل: مدیرعامل شركت مخابرات عضویت ایران در شورای حكام اتحادیه جهانی ارتباطات را تبریك گفت.


به گزارش ابزار اپل به نقل از ایسنا، سید مجید صدری در صفحه اینستاگرام خود نوشت:
«خبر كوتاه و پرافتخار بود؛ «جمهوری اسلامی ایران با رأی قاطع و بالا عضو شورای حكام اتحادیه جهانی ارتباطات شد.»
چند روزی از كنفرانس سران مختار اتحادیه جهانی مخابرات در دبی نمی گذرد؛ هم اندیشی كه در آن جناب آقای مهندس جهرمی وزیر محترم ارتباطات، جهان را به استفاده صلح آمیز از فناوری بعنوان ابزار خلق ثروت و صلح دعوت نمودند و امروز خبر عضویت در این شورا در روزهایی كه تحریم های یك جانبه آمریكا از سر گرفته می شود، جای بسی خوشنودی و امید برای همه ماست.
خوشحالم كه به تعبیر وزیر محترم ارتباطات، با خودباوری قدم های محكمی برداشتیم و این جز باهمت، همراهی و همدلی نسل جوان، پویا، خلاق و خردمند امروز ایران میسر نمی گردد.
از صمیم قلب این دستاورد شیرین را به جناب آقای مهندس آذری جهرمی وزیر جوان و شایسته وزارت ارتباطات تبریك می گویم و برای ایشان، فعالان حوزه ICT و همه دلسوزان و نیكخواهان ایران زمین آرزوی موفقیت های روزافزون دارم.»
به گزارش ابزار اپل به نقل از ایسنا، ایران با ۱۴۶ رأی و با رأیی بالاتر از كشورهای پرسابقه چون روسیه، آفریقای جنوبی و لهستان و... عضو شورای حكام اتحادیه جهانی ارتباطات شد.1397/08/16
14:27:29
5.0 / 5
4506
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS