توزیع ۶۴هزار كارت سوخت جامانده در پست، آخرین آمار ثبت نام متقاضیان كارت سوخت

توزیع ۶۴هزار كارت سوخت جامانده در پست، آخرین آمار ثبت نام متقاضیان كارت سوخت ابزار اپل: سخنگوی شركت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی با اشاره به توزیع كارت های سوخت كه در شركت پست مانده است، اظهار داشت: كارت سوخت ۶۴ هزار خودرویی كه طی سال های ۹۳ تابحال شماره گذاری شده و در شركت پست جا مانده بود تابحال توزیع شده و این فرآیند ادامه دارد.زیبا اسماعیلی در گفت وگو با ایسنا، از ثبت نام حدود سه میلیون نفر برای دریافت كارت سوخت اطلاع داد و اضافه كرد: بیشتر از دو میلیون و ۴۰۰ هزار نفر به صورت غیرحضوری و بیشتر از ۵۰۰ هزار نفر به صورت حضوری برای دریافت كارت سوخت المثنی ثبت نام موفق داشته اند. البته از این تعداد، ۲۶۰ هزار نفر صاحب كارت سوخت بودند اما كارت سوخت آنها در شركت پست جا مانده بود كه برایشان ارسال خواهد شد.

وی با بیان این كه طی سال های ۹۳ تابحال ۹۲۴ هزار خودرو شماره گذاری شده اند، اظهار نمود: تابحال كارت سوخت بیشتر از ۶۴ هزار نفر از مالكان خودروی نوشماره توسط شركت پست به آنها ارسال شده است.

سخنگوی شركت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی از ابطال ۳۷ هزار كارت سوخت از زمان آغاز فرآیند ثبت نام برای دریافت كارت سوخت المثنی تابحال خبرداد و اظهار داشت: ۳۷ هزار كارت سوخت مالكانی كه كارت سوخت داشتند اما برای ثبت نام اقدام نمودند و كارت سوخت شان در استان سیستان و بلوچستان برای سوخت گیری استفاده می شده، ابطال شد.

بر اساس این گزارش، فرآیند ثبت نام كارت سوخت المثنی از سوم اذرماه شروع شده و تا یكم دی ماه ادامه یافت. در این راستا مالكان خودرو یا موتورسیكلتی كه فاقد كارت سوخت بودند می توانستند با رجوع به سامانه اینترنتی www.mob.gov.ir، اپلیكیشن خدمات دولت همراه و كد دستوری #۴* و خودروهای عمومی و دولتی هم به دفاتر پلیس ۱۰+ برای ثبت درخواست كارت سوخت خود رجوع كنند.
1397/10/05
17:47:18
5.0 / 5
4440
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS