امینی: باید از فضای مجازی برای تقابل با دشمنان بهره ببریم

امینی: باید از فضای مجازی برای تقابل با دشمنان بهره ببریم به گزارش ابزار اپل یك عضو كمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش حضور جوانان در فضای مجازی به منظور دشمن شناسی و مقابله با دشمن، اظهار داشت: با حضور جوانان هوشمند و متعهد در فضای مجازی می توانیم ارزش های خویش را به رخ بیگانگان بكشیم و در مقابل دشمن بایستیم.


سلام امینی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری كه فرمودند جوانان با هوشمندی، فضای مجازی را به ابزاری برای تو دهنی زدن به دشمن تبدیل كنند اظهار داشت: فضای مجازی واقعیت جامعه امروز است و ما نمی توانیم منكر آن بشویم. در فضای مجازی هم هم مباحث مثبت وجود دارد و هم مباحث منفی وجود دارد، اما ما بایستی متناسب با دین، فرهنگ، ارزش ها و هنجارهایمان در فضای حضور داشته باشیم و از آن استفاده نماییم.
ایشان در ادامه اظهار نمود: باید از جنبه های مثبت فضای مجازی به نحو احسنت استفاده نماییم و از آن برای تقابل با دشمنان و بیگانگان بهره ببریم. با حضور جوانان هوشمند و متعد در فضای مجازی می توانیم ارزش های خویش را به رخ بیگانگان بكشیم و در جهت اعتلای فرهنگ در جامعه گام بر داریم.
نماینده مردم ایلام در مجلس در ادامه با اشاره به لزوم فراهم كردن زمینه حضور جوانان هوشمند و متعهد در فضای مجازی برای رویارویی با دشمنان از جانب دستگاه های مربوطه، خاطرنشان كرد: ابزار فضای مجازی بیشتر جوان گرا است و جوانان به دنبال حضور و فعالیت در آن هستند و افرادی كه دارای سن بالایی هستند كمتر تمایل به حضور دارند. اگر ما هم بتوانیم جوانان را بیشتر از گذشته آگاه نماییم و با دست پر ابزار فضای مجازی را در اختیارشان قرار دهیم در فرهنگ سازی و شناخت و مقابله با دشمن گامی موثر برداشته ایم.
امینی تصریح كرد: دستگاه های ذی ربط باید چارچوب هایی تعریف كنند تا جوانان با هوشمندی بتوانند در فضای مجازی در رسیدن به اهداف انقلاب گام بر دارند. فیلترینگ فضایی كه در دنیا همه از آن استفاده می نمایند، در گام اول آسیبی كه به ما می زند این مسئله مطرح می شود كه ایران با فضای مجازی مخالف است.
وی ادامه داد: باید با فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در جامعه و به خصوص در قشر جوان زمینه حضور موثر در فضای مجازی و استفاده بهینه از آنرا فراهم نماییم.

دبیر: محمد نوراللهی


1397/11/03
13:41:42
5.0 / 5
5183
تگهای خبر: فضای مجازی , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS