چطور می توان آهنگ پیشواز را حذف كرد؟

چطور می توان آهنگ پیشواز را حذف كرد؟ ابزار اپل: هر یك از اپراتورها با سرویس های آوای انتظار، پیشواز و راینواز، امكان پخش موسیقی به جای بوق را برای مشتركان فراهم نموده اند كه می توان آنها را فعال و یا در صورت نارضایتی غیرفعال كرد.


به گزارش ابزار اپل به نقل از ایسنا، اپراتورها در سال های اخیر، صدای بوق تلفن را به موسیقی مورد علاقه ی مشترك تبدیل نموده اند. اپراتور همراه اول، سرویس آوای انتظار، اپراتور ایرانسل، آهنگ پیشواز و اپراتور رایتل، راینواز را دارند كه مشتركان می توانند موسیقی های مختلفی را برای این سرویس خود انتخاب كنند. البته گاهی برخی مشتركان اعلام می كنند كه اپراتورها بدون اطلاع مشتركان، به فعال سازی این خدمات اقدام نموده و سبب نارضایتی آنها شده اند. با این وجود، خود مشتركان در صورت نارضایتی از این سرویس می توانند آنرا غیرفعال كنند.
لغو آوای انتظار همراه اول
یكی از طریق های غیرفعال سازی آوای انتظار در اپراتور همراه اول، ارسال پیامك است و برای این كار كافیست عدد ۵ را به شماره ۸۹۸۹ پیامك كنید.
روش دیگر، با استفاده از تلفن گویاست. برای این كار شما می توانید در یك تماس تلفنی بلاعوض با گوشی تلفن همراه خود با شماره ۹۹۹۰ تماس بگیرید، سپس برای دریافت منوی سرویس های ویژه، كلید ۲ را فشار دهید، سپس مجدداً ۲ را شماره گیری كرده تا سرویس ها را دریافت كنید و آنگاه بار دیگر با گرفتن شماره ی ۲ منوی غیرفعال سازی سرویس را انتخاب نموده و در نهایت با گرفتن شماره ی ۲، سرویس آوای انتظار را غیرفعال كنید. هزینه مكالمه با این شماره بلاعوض است.
روش سوم، استفاده از كد دستوری (USSD) است و برای این روش می توانید كد دستوری *۱۰*۲۲۳# را شماره گیری كرده تا بدین ترتیب سرویس آوای انتظار اپراتور همراه اول برای شما لغو شود.
لغو آهنگ پیشواز ایرانسل
برای غیرفعال كردن سرویس آهنگ پیشواز در اپراتور ایرانسل می توانید با داشتن كد آهنگ مورد نظر و یا به صورت كلی، این كار را انجام دهید. در صورتیكه كد آهنگ پیشواز خودرا دارید، می توانید عبارت HZ را به همراه كد آهنگ به شماره ۷۵۷۵ ارسال كنید.
همین طور به صورت كلی، جهت استفاده از این سرویس، می توانید درخواست مورد نظرتان را به ۷۵۷۵ پیامك كنید و سپس نتیجه درخواست خودرا بلافاصله در پیامك ارسالی مشاهده كنید. برای غیرفعال سازی موقت سرویس آهنگ پیشواز ایرانسل، می توانید از روش ارسال كد GHF به شماره ۷۵۷۵ استفاده كنید. همین طور اگر می خواهید از خدمات آهنگ پیشواز انصراف دهید، می توانید كد ENS را به این شماره ارسال كنید تا بطور كلی حذف چند آهنگی پیشواز ایرانسل صورت گیرد.
لغو سرویس راینواز رایتل
برای لغو سرویس راینواز در اپراتور رایتل، می توانید كد OFF RBT را به شماره ۲۰۲۰ پیامك كنید.
البته هر یك از اپراتورها راه های دیگری باز برای لغو و غیرفعال كردن آهنگ های پیشواز و آوای انتظار خود دارند كه همچون آنها می توان به بازگشت به اپلیكیشن هریك از آنها در صورت برخورداری از اینترنت رجوع كرد. درواقع در صورتیكه كاربر هر یك از اپراتورهای ارتباطی هستید، می توانید با نصب اپلیكیشن های آنها از خدماتشان بهره مند شده و برای مثال اگر قصد غیرفعال سازی سرویسی را دارید، از این راه استفاده كنید.1398/01/11
14:56:48
5.0 / 5
6202
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS