رونمایی شاتل موبایل از بسته های جدید تركیبی و مقرون به صرفه

رونمایی شاتل موبایل از بسته های جدید تركیبی و مقرون به صرفه به گزارش ابزار اپل شاتل موبایل از عرضه بسته های مقرون به صرفه خود با افزودن دقایق مكالمه و پیامك خارج شبكه در كنار حجم ترافیك اینترنت همراه اطلاع داد.


به گزارش ابزار اپل به نقل از ایسنا، بنابر اعلام شاتل موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه با پوشش سراسری ۳G و ۴G، از عرضه ی بسته های افزایشی جدید و مقرون به صرفه خود با افزودن دقایق مكالمه و پیامك خارج شبكه در كنار حجم ترافیك اینترنت همراه اطلاع داد.
قبل از این، بسته های افزایشی عرضه شده به مشتركان توسط این اپراتور تنها شامل اینترنت همراه، پیامك و مكالمه درون شبكه بوده است و حالا این اپراتور تلفن همراه، با هدف پاسخ به نیاز ارتباطی مشتركین و عرضه ی مقرون به صرفه ترین بسته های موبایل كشور، مبادرت به عرضه ی این بسته های افزایشی جدید كرده و كوشیده امكانات ارتباطی با كیفیت تر و مناسب تری را در اختیار مشتركین خود قرار دهد.
با عرضه ی این بسته های تركیبی جدید و مقرون به صرفه، تمامی مشتركان قدیمی و جدید سیمكارت های شاتل موبایل می توانند با پرداخت ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان از «بسته یك ماهه شامل ۱ گیگابایت اینترنت همراه، ۱۰۰۰ دقیقه مكالمه درون شبكه و ۱۰۰ دقیقه مكالمه برون شبكه به همراه ۱۰۰۰ پیامك درون شبكه و ۱۰۰ پیامك برون شبكه»، با پرداخت ۱۴ هزار تومان از «بسته یك ماهه شامل ۲ گیگابایت اینترنت ۳G و ۴G به همراه ۱۰۰۰ دقیقه مكالمه و پیامك درون شبكه و ۱۰۰ دقیقه مكالمه و ۱۰۰ پیامك برون شبكه» و با پرداخت ۲۱ هزار و ۵۰۰ تومان از «۴ گیگابایت اینترنت همراه با ۱۰۰۰ دقیقه مكالمه و پیامك درون شبكه و ۲۰۰ دقیقه مكالمه و ۲۰۰ پیامك خارج شبكه» برخوردار شوند.
از سوی دیگر تمامی مشتركین سیمكارت های شاتل می توانند با پرداخت ۲۵ هزار تومان از یك «بسته سه ماهه با تخصیص ماهیانه شامل ۳۰۰۰ دقیقه مكالمه و پیامك داخل شبكه و ۳۰۰ دقیقه مكالمه و پیامك خارج شبكه و ۳ گیگابایت اینترنت همراه»، با پرداخت ۳۵ هزار تومان از «بسته سه ماهه با تخصیص ماهیانه ۳۰۰۰ دقیقه مكالمه و پیامك داخل شبكه، ۳۰۰ دقیقه مكالمه و پیامك خارج شبكه و ۶ گیگابایت اینترنت همراه سه ماهه» و با پرداخت ۵۴ هزار تومان از «بسته ای سه ماهه با تخصیص ماهیانه شامل ۳۰۰۰ دقیقه مكالمه و پیامك داخل شبكه، ۳۰۰ دقیقه مكالمه و پیامك خارج شبكه و ۱۲ گیگ اینترنت همراه» برخوردار شوند.
همینطور تعرفه پایه هر دقیقه مكالمه سیمكارت های شاتل موبایل برای تماسهای داخل شبكه هم اكنون ۵۵۵ ریال و برای تماسهای خارج شبكه ۸۸۸ ریال می باشد. تعرفه پایه ارسال هر پیامك از سیمكارت های شاتل موبایل برای هر پیامك با نوشتار فارسی ۱۰۰ و برای پیامك با نوشتار لاتین ۲۱۲ ریال می باشد.
این بسته های افزایشی از كلیه كانال های فروش شاتل موبایل نظیر وب سایت، سیستم كنترل حساب اینترنتی، اپلیكیشن شاتل موبایل من، كدهای دستوری #۷* و #۷۸۹* و نمایندگی های شاتل موبایل، قابل مشاهده و خریداری هستند.
متقاضیان برای كسب اطلاعات بیشتر درباره طرح ها و بسته های جدید شاتل موبایل، انتخاب شماره و خرید سیمكارت شاتل با پوشش سراسری ۳G و ۴G و پیش شماره ۰۹۹۸ و كد یك، می توانند به وب سایت این اپراتور به نشانی www.shatelmobile.ir رجوع یا با مركز تماس شبانه روزی شاتل موبایل به شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ تماس بگیرند.
درباره شاتل موبایل
شركت توسعه ارتباطات همراه شاتل (شاتل موبایل) بعنوان شبكه همراه گروه شركت های شاتل، در سال ۱۳۹۴ و با هدف تمركز روی نسل های جدید خدمات ارتباطی بی سیم مبتنی بر شبكه های تلفن همراه، TD-LTE و Wi-Fi عمومی تاسیس شد، این شركت در اسفند ۱۳۹۵ موفق به دریافت "پروانه نوع اول اپراتور مجازی تلفن همراه" (Full MVNO) از جانب سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بعنوان نسل جدید اپراتورهای تلفن همراه كشور شد و در كمتر از ۶ ماه بعد از صدور این پروانه، موفق به راه اندازی تجاری اولین شبكه كامل تلفن همراه نسل جدید كشور با نام تجاری "شاتل موبایل" شد.
شاتل موبایل خدمات ارتباطی همگرای ثابت و سیار بر پایه اینترنت را به صورت یكپارچه به عنوان نسل جدید اپراتورهای تلفن همراه به مشتركان خود با پیش شماره ۰۹۹۸ و كد ۱ در سراسر كشور عرضه می كند.1398/02/15
19:00:40
5.0 / 5
4230
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS