تلویزیون های هوشمند را ویروس كشی كنید

تلویزیون های هوشمند را ویروس كشی كنید ابزار اپل: كاربران تلویزیون های هوشمند سامسونگ باید هراز گاهی تلویزیون های خودرا برای جلوگیری از نفوذ ویروس های خطرناك كامپیوتری اسكن كنند.


به گزارش ابزار اپل به نقل از ایسنا، سامسونگ اخیرا به كاربران تلویزیون های هوشمند خود سفارش كرده است كه به منظور جلوگیری از هك شدن و نفوذ بدافزار و ویروس های كامپیوتری، تلویزیون های خودرا چند وقت یك دفعه آپدیت و اسكن كنند.
با عنایت به افزایش بیش از پیش نفوذ هكرها و مجرمان سایبری به وسایل الكترونیكی همچون كامپیوتر و گوشیهای هوشمند، خیلی از كارشناسان فعال در حوزه امنیت سایبری اعتقاد دارند كه تلویزیون های هوشمند نیز در معرض هك و نفوذ هكرها قرار دارند.
طبق گزارش وب سایت the verge، این مساله نشان داده است كه تلویزیون های هوشمند نیز در مقابل نفوذ هكرها و بدافزارهای كامپیوتری لطمه پذیری بالایی دارند و كاربران به منظور محافظت از تلویزیون های هوشمند خود باید نهایت تلاش خودرا بكنند تا هكرها به حریم خصوصی آنها دسترسی و نفوذ پیدا نكنند. البته تلویزیون های هوشمند یك تفاوت بسیار فاحش با سایر دستگاه های الكترونیكی دارند و آن نیز عدم ذخیره سازی اطلاعات شخصی و حریم خصوصی در آنهاست كه سبب می شود در مقایسه با سایر وسایل الكترونیكی از امنیت سایبری بیشتری برخوردار باشد اما این امر موجب نمی گردد كه كاربران مبادرت به ویروس كشی تلویزیون هوشمند خود نكنند.
حالا شركت سامسونگ اخیرا به كاربران تلویزیون های هوشمند خود سفارش كرده است كه هر از گاهی تلویزیون خودرا برای مقابله با نفوذ هكرها، انتشار بدافزارها و ویروس های كامپیوتری آپدیت و اسكن كنند. كارشناسان و تحلیلگران فعال در حوزه امنیت سایبری نیز اخیرا دریافته و خطاب به كاربران اعلام نموده اند كه تلویزیون های هوشمند هر دو هفته یك دفعه باید آپدیت و اسكن كنند.
منبع:

1398/03/29
14:42:28
5.0 / 5
5321
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS