هفته سرنوشت ساز پیش روی بازار تلفن همراه

هفته سرنوشت ساز پیش روی بازار تلفن همراه ابزار اپل: رئیس اتحادیه فروشندگان تلفن همراه با بیان این كه در یك ماه اخیر 500 تا 550 تلفن همراه ثبت سفارش شده است، اظهار داشت: شرایط بازار در هفته آینده معیار مناسبی برای پیش بینی آینده بازار و فعالیت واردكنندگان اصلی است.


ابراهیم درستی در گفت و گو با ایسنا درباره اتفاقات اخیر در بازار تلفن همراه در خصوص كاهش قیمت و واردات رسمی این محصول به كشور اظهار داشت: در گذشته بارها تاكید شد كه اگر شرایط مناسبی برای شركت های واردكننده و تأمین كننده تلفن همراه فراهم گردد، این شركت ها توانایی رفع نیاز بازار را دارند كه روند نزولی قیمت و ثبات قیمت در بازار حاكم خواهد شد.
رئیس اتحادیه فروشندگان تلفن همراه با تاكید بر این كه نرخ ارز تأثیر مستقیمی بر بازار تلفن همراه دارد، اشاره كرد: در هفته آینده شرایط پیش روی بازار تلفن همراه از بابت تأمین نیاز بازار بوسیله واردكنندگان اصلی با عنایت به شرایط تعیین نرخ ارز و شرایط فعالیت واردكنندگان مشخص خواهد شد.
وی بیان كرد: در یك ماه گذشته از طرف واردكنندگان رسمی ۵۰۰ تا ۵۵۰ هزار تلفن همراه ثبت سفارش شده كه نكته مهم تعداد دستگاه های ترخیصی از گمركات است.
درستی اشاره كرد: در هفته های اخیر قیمت تلفن همراه ثبات قیمتی همراه با كاهش قیمت ها را تجربه كرده است كه اگر شرایط تأمین نیاز بازار بوسیله واردكننده اصلی صورت گیرد شرایط بهتری در انتظار بازار است.
كار كارشناسی برای بازگشت حدود صنفی به قانون
نماینده وزیر صنعت در اتاق اصناف در پاسخ به این سوال كه با عنایت به انتقاد اتحادیه امكان بازگشت حدود صنفی به قانون نظام صنفی وجود دارد، اظهار داشت: هم اكنون بازگشت حدود صنفی به قانون درخواست شده كه با عنایت به پروسه بررسی و قانون گذاری در خصوص بررسی كارشناسی و ارائه نظرات به كمیسیون نظارت، هم اكنون این درخواست در مرحله بررسی و كار كارشناسی است.
وی تاكید كرد: در معیارهای جهانی به ازای هر ۴۰۰ نفر یك واحد صنفی فعال وجود دارد اما در ایران این میزان به ۲۵ نفر رسیده است.
منبع:

1398/04/06
10:57:47
5.0 / 5
4459
تگهای خبر: بازار , تلفن , شركت , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS