در گفت وگو با ابزار اپل مطرح شد

توسعه همكاری صندوق شكوفایی و سازمان فضایی با برگزاری رویداد فناورانه

توسعه همكاری صندوق شكوفایی و سازمان فضایی با برگزاری رویداد فناورانه ابزار اپل: معاون توسعه صندوق نوآوری و شكوفایی با اشاره به برگزاری گردهمایی سه روزه شركت های دانش بنیان و استارتاپ های حوزه فضایی از روز 16 تیرماه جاری اظهار داشت: در حاشیه این رویداد تفاهم نامه همكاری با سازمان فضایی به منظور افزایش همكاری ها منعقد خواهد شد.


دكتر سیاوش ملكی فر در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به برگزاری گردهمایی سه روزه شركت های دانش بنیان و استارتاپ های حوزه فضایی، اضافه كرد: طی سه روز برگزاری این رویداد كه به همت صندوق نوآوری و شكوفایی و با همكاری سازمان فضایی ایران و پژوهشكده فضایی ایران برگزار می شود، نیازهای فناورانه حوزه فضایی، خدمات مكان محور شهری وزارتخانه های راه و شهرسازی و نیرو و سازمان منابع طبیعی استان چهارمحال و بختیاری ارائه خواهد شد.
وی با تاكید بر اینكه شركت های دانش بنیان و استارتاپ ها می توانند طرح های خود برای برآورده كردن این نیازها در این رویداد را ارائه كنند، اظهار نمود: در حاشیه این رویداد، نمایشگاهی از محصولات شركت های دانش بنیان و استارتاپ های حوزه فضایی برپا خواهد شد. برگزاری نشست های تبادل فناوری بین طرف عرضه و تقاضای فناوری از دیگر برنامه های جنبی این رویداد است.
ملكی فر، برگزاری كارگاه های آموزشی در رابطه با كسب و كارهای فضایی و سنجش از دور، پنل بررسی فرصت ها و چالش های كسب و كارهای فضایی و نشست انتقال تجربه بین شركت های دانش بنیان را از دیگر برنامه هایی دانست كه در چارچوب این رویداد برپا می شود.
معاون توسعه صندوق نوآوری و شكوفایی زمان برگزاری این رویداد حوزه فضایی را از ۱۶ تا ۱۸ تیرماه جاری ذكر كرد و تصریح كرد: در روز پایانی این رویداد و در مراسم اختتامیه، ۱۸ تیرماه، تفاهم نامه همكاری بین صندوق نوآوری و شكوفایی و سازمان فضایی ایران امضا خواهد شد.
بگفته وی این رویداد با حضور دكتر علی وحدت رئیس هیأت عامل صندوق نوآوری و شكوفایی، دكتر مرتضی براری معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان فضایی، دكتر سعید صمیمی رئیس پژوهشگاه فضایی و مدیران سازمان ها و دستگاه های اجرایی مرتبط و مدیران صندوق های پژوهش و فناوری برگزار می شود.
ملكی فر با اشاره به نحوه انتخاب طرح های عرضه شده در این رویداد فناورانه، اظهار داشت: قبل از برگزاری این رویداد طی جلسات كارشناسان و مدیران صندوق نوآوری و شكوفایی با شركت های دانش بنیان حوزه فضایی، خدمات صندوق برای آنها تشریح شد، ضمن آنكه برخی طرح های پیشنهادی شركت ها بررسی شده است و شركت ها درخواست خودرا برای دریافت خدمات و تسهیلات، به صندوق نوآوری و شكوفایی ارائه كرده اند.
منبع:

1398/04/11
13:34:57
5.0 / 5
4297
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS