آخرین آمار رومینگ ملی

آخرین آمار رومینگ ملی ابزار اپل: اجرای رومینگ ملی با این هدف كه در صورت نبود آنتن یك اپراتور در منطقه ای، بتوان از آنتن اپراتور دیگر استفاده كرد، در سه ماهه اول سال جاری بیشتر از 9 میلیون مكالمه را ترتیب داده است.


به گزاش ایسنا، رومینگ ملی اولین بار در كشور در خردادماه ۹۳ بین اپراتور رایتل و اپراتور همراه اول و اپراتور ایرانسل برقرار شد. اجرای طرح رومینگ ملی با این هدف انجام شد كه چنانچه در منطقه ای، سیمكارت مشتركان آنتن نداشت، آنها بتوانند از آنتن اپراتورهای دیگر كه در آن منطقه پوشش دارند، استفاده كنند.
سال گذشته بود كه توسط محمدجواد آذری جهرمی - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات - اعلام گردید رومینگ ملی بین اپراتورهای تلفن همراه اجرایی شده و در صورتیكه این طرح قبلاً مصوب شده و به صورت فراگیر تنها بین همراه اول و رایتل برقرار شده بود، از آذرماه سال گذشته، بین هر سه اپراتور تلفن همراه و دو اپراتور روستایی به صورت فراگیر به اجرا درآمد.
آخرین آمار منتشرشده توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی درباره ی مكالمات بوسیله رومینگ ملی، از آن حكایت می كند كه در مجموع ۹ میلیون و ۸۲۲ هزار و ۶۹۲ مكالمه بوسیله رومینگ ملی بین اپراتورهای مختلف تلفن همراه صورت گرفته است.

منبع:

1398/05/22
12:57:22
5.0 / 5
4308
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS