فروشگاه تخم مرغ خوراكی در استان آذربایجان غربی

فروشگاه تخم مرغ خوراكی در استان آذربایجان غربی ابزار اپل: ما مفتخریم كه برای خرید تخم مرغ مادر جهادی در فروشگاه اصیل برند خرید كنید با ما مشاور رایگان داشته باشید.


تخم مرغ خوراکی مادر

برای خرید تخم مرغ خوراکی جهادی مادر به تعداد نا محدود  به قیمت درب مرغداری و قیمت مناسب با ضمانت نامه سالم بودن تخم مرغ خوراکی جهادی مادر و به وزن های مختلف 10 کیلو تا 13 کیلو موجود در فروشگاه اصیل برند و ارسال از طریق ترمینال باربری یا اکه تعداد بیشتر باشد با وانت بار می توان  به تمام نقاط ایران ارسال شود و برای خرید تخم باید با ما مشاور رایگان داشته باشید.

نقش تخم مرغ خوراکی مادر جهادی » تخم مرغ خوراکی مادر جهادی یعنی این که نژاد این تخم چیه!

یعنی این که این نژاد راس یا گلپایکانی یا هر چیزی دیگر تخم مرغ خوراکی مادر از لحاظ وزن دو جور هستن یکی یعنی تازه تولید تازه تولید یعنی این که تخم مرغ به وزن کارتن 9 کیلو تا کیلو باشد به این می گویند تخم مرغ تازه تولید تازه تولید شده تخم مرغ ها پایان تولید یعنی این که 13 تا 13/5 کیلو می باشد یعنی تخم مرغ پایان دوره آخر تخم مرغ مادر جوجه کشی یعنی مرغ جوان یعنی دارایی بدون کثیفی یا نافرم یا بدون پوست نازک به این تخم مرغ مادر تخم مرغ جوجه کشی جهادی گویند. ما مفتخریم که برای خرید تخم مرغ مادر جهادی در فروشگاه اصیل برند خرید کنید با ما مشاور رایگان داشته باشید.

 

تخم مرغ نوک زده مادر

برای خریدار تخم مرغ نوک زده مادر جهادی به وزن مختلف 12 کیلو تا 13 کیلو موجود در فروشگاه اصیل برند و به قیمت درب مرغداری زیر بازار به فروش می رسد و سالم بودن یا حتی نوک زده بودن تخم مرغ با ضمانت نامه می باشد و ارسال تخم مرغ نوک زده به تمام نقاط ایران دارا می باشد. برای خریدار تخم مرغ نوک زده مادر با ما در ارتباط باشید با مشاور رایگان در فرشگاه اصیل برند.

نقش تخم مرغ نوک زده مادر: تخم مرغ مادر نوک زده به قنادی ها و نان روغنی به فروش می رسد. برخی تخم مرغ ها هستند که کاملا شکسته می باشد که زرده تخم مرغ و سفیده تخم مرغ با هوا برخورد دارد و آن تخم مرغ های شکسته را باید دور انداخت. برای خرید تخم مرغ نوک زده با وزن های مختلف 13 تا 12 کیلو با فروشگاه در تماس باشید.

 

تخم مرغ خوراکی بوقلمون محلی

فروش تخم مرغ بوقلمون به قیمت زیر بازار به تعدا محدود و سالم بودن این تخم مرغ با ضمانت نامه و ارسال به تمام نقاط ایران و بدون نطفه داری می باشد.

تخم بوقلمون، محافظ اعصاب

1- بیشتر کالری تخم بوقلمون به خاطر چربی‌اش است. هر تخم بوقلمون حاوی 10/8 گرم پروتئین است که می‌تواند سیستم ایمنی بدن را حفظ کرده و به رشد بافت‌های تازه و توده‌های ماهیچه‌ای کمک کند.

2- میزان مواد معدنی به‌خصوص آهن و سلنیوم در تخم بوقلمون بسیار زیاد است. هر تخم بوقلمون حدود 3/24 میلی‌گرم آهن در بدن تولید می‌کند و با این مقدار 41 درصد از نیاز روزانه بدن به آهن را تامین می‌کند. سلنیوم موجود در آن نیز نیمی از نیاز روزانه بدن به این ماده معدنی را رفع کرده، باعث رشد سلول‌ها شده و به عملکرد تیروئید کمک می‌کند.

3- میزان ویتامین‌ها به‌خصوص B9 و B12 در تخم بوقلمون بسیار زیاد است و هر دوی این ویتامین‌ها به تولید گلبول‌های قرمز خون کمک می‌کنند. کمبود ویتامین B9 که به فولات هم مشهور است، باعث مشکلات عصبی مادرزادی می‌شود و مصرف این ماده تا حد زیادی سلامت بدن را تضمین می‌کند. ویتامین B12 یا کوبالامین، از عملکرد اعصاب محافظت کرده و ریسک ابتلا به سرطان را کاهش می‌دهد.

 

تخم مرغ خوراکی غاز

 فروش تخم مرغ خوراکی غاز به صورت عمده و خرده زیر قیمت بازار و ارسال به تمام نقاط ایران  تخم مرغ خوراکی غاز با پوسته محکم می باشد.

- یک عدد تخم‌مرغ معمولی فقط 72کیلوکالری انرژی دارد اما یک تخم غاز معمولی 266 کیلوکالری انرژی به بدن شما می‌رساند.


- چربی تخم غاز بیشتر از تخم‌مرغ است؛ یک تخم‌مرغ بزرگ 4/75 گرم چربی دارد اما چربی یک تخم غاز 19/11 گرم است.

- یک تخم‌مرغ بزرگ 186 میلی‌گرم کلسترول دارد و این درحالی است که در یک عدد تخم غاز هزار و 227 میلی‌گرم کلسترول پیدا می‌شود!

-  یک تخم‌مرغ 24 میکروگرم فولات، 45/0 میکروگرم ویتامین B12، 270 واحد ویتامین A و 41 واحد ویتامین D به بدن می‌رساند. تخم غاز به خاطر اندازه‌اش مقدار بیشتری از این ویتامین‌ها را تولید می‌کند و حاوی 109 میکروگرم فولات، 7/34 میکروگرم ویتامین B12، 936  واحد ویتامین A و 95 واحد ویتامین D است.

- تعداد مواد معدنی تخم غاز و مرغ با هم برابر است اما مقدارشان متفاوت است؛ یک تخم‌مرغ بزرگ 99 میلی‌گرم فسفر، 28میلی‌گرم کلسیم، 0/88 میلی‌گرم آهن، 69میلی‌گرم پتاسیم و 0/65 میلی‌گرم روی دارد اما یک تخم غاز حاوی 300 میلی‌گرم فسفر، 86 میلی‌گرم کلسیم، 5/24 میلی‌گرم آهن، 302 میلی‌گرم پتاسیم و 1/92 میلی‌گرم روی است.

- میزان پروتئین موجود در یک تخم‌مرغ بزرگ 6/23 گرم است درحالی‌که تخم یک غاز 19/97 گرم پروتئین دارد.

 

تخم مرغ خوراکی دوزرده مادر جهادی

فروش مناسب به قیمت درب مرغداری تخم مرغ خوراکی دوزرده جهادی مادر به وزن مختلف تازه تولید یا پایان تولید تازه تولید به وزن 14 کیلو میباشد و اخر پایان تولید 15 تا 16 کیلو می باشد این تخم مرغ های خوراکی دوزرده مرغ های نژاد برتر می باشد یعنی نژاد های به نام (راس) می باشد و زرده تخم دو تا می باشد و سفید ان با تخم مرغ های تک زرده بیشتر می باشد و برای خرید با فروشگاه اصیل برند در ارتباط باشید و ارسال به تمام نقاط ایران دارا می باشیم با مشاور رایگان

 

تخم مرغ خوراکی محلی یا گلپایکانی

فروش تخم مرغ اصل محلی یا تخم گذار تخم مرغ محلی با تخم مرغ مرغداری یا همان تخم مرغ جهادی از لحاظ پوست یا شکل فرقی ندارد اما زرده تخم مرغ لذیذ بودن تخم مرغ 100 درصد فرق می کند. برای ارسال تخم مرغ با ترمینال باربری یا وانت بار ارسال به تمام نقاط ایران ارسال می شود.

 

فروش گوشت بلدرچین

گوشت بلدرچین با بسته بندی 8 تایی با مجوز بهداشت و زیر قیمت بازار ارسال به تمام نقاط ایران از طریق ترمینال باربری.

http://aselberand.ir

فروش جوجه یک روزه محلی و گوشتی

فروش جوجه یک روزه درجه یک محلی یا گلپایکانی به قیمت مناسب وزیر قیمت درب مرغداری برای خریدار جوجه یک روزه کوشتی یا محلی با ما مشاور رایگان داشته باشید در فروشگاه اصیل برند.

اصل جوجه دراوری تخم نطفه دار محلی » تخم نطفه دار محلی را 21 روز جوجه در می آید و رطوبت دما باید تنظیم باشد تا این که روز 21 روز جوجه به راحتی از تخم در اید مخصوصن رطوبت دوره 18 تا 21 روزه باید بالا 75 تا 80 درجه باشد.

 

فروش کارتن تخم مرغ و شانه جوجه کشی

فروش کارتن 25 عددی جوجه کشی در حد نو  قیمت کارتن تخم مرغ با قیمت ها درب مرغداری می باشد و ارسال به تمام نقاط ایران با ترمینال باربری ارسال می شود و دارای شانه جوجه کشی هر بسته ای 100 تایی می باشد به وزن 10 کیلو در حد نو برای استفاده از مرغداری ها و غیره برای خرید کارتن تخم مرغ جوجه کشی با فروشگاه اصیل برند در ارتباط باشید.

1398/05/29
02:41:02
5.0 / 5
4580
تگهای خبر: رپورتاژ , تولید , سیستم , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS