از سوی پست بانك انجام می شود

ارائه خدمات بانكی به زوار حسینی در روزهای اربعین

ارائه خدمات بانكی به زوار حسینی در روزهای اربعین به گزارش ابزار اپل مدیرعامل پست بانك ایران از خدمات دهی گسترده این بانك به زوار حسینی، همزمان با ایام اربعین خبرداد و بیان كرد: خودپردازهای سیار پست بانك و همین طور برخی از خودپردازهای باجه های بانكی برای ارائه خدمات به زوار حسینی در مرزهای خسروی، مهران، چزابه و شلمچه مستقر می شوند.


بهزاد شیری كه ریاست ستاد اربعین این بانك را بر عهده دارد، به ایسنا اظهار داشت: در سه استان كرمانشاه، ایلام و خوزستان ستاد فرعی اربعین پست بانك ایران به ریاست مدیریت شعب استان مربوطه تشكیل و نسبت به اجرای مصوبات ستاد مركزی اقدام خواهند كرد. خودپردازهای سیار پست بانك و همین طور برخی از خودپردازهای باجه های بانكی برای ارائه خدمات به زوار حسینی در مرزهای خسروی، مهران، چزابه و شلمچه مستقر می شوند. همین طور سه استان مذكور به منظور تامین نقدینگی لازم برای خودپردازها با هماهنگی ناظر پولی بانك مركزی اقدامات لازم را انجام خواهند داد.
ایشان سپس با اشاره به افزایش ساعات كاری پست بانك در نقاط مرزی مورد نظر اظهار داشت: با عنایت به افزایش تردد زوار در سه استان كرمانشاه، ایلام و خوزستان علاوه بر آمادگی این بانك برای ارائه خدمات به مسافران و شهروندان عازم كشور عراق، برنامه ریزی لازم برای ارائه خدمات در زمان های پس از ساعات اداری در شعب كشیك صورت گرفته است كه به همین دلیل كمیته ­ای با عضویت مدیر امور شعب، مدیر امور مالی، مدیر امور حراست و مدیر امور فناوری درباب نحوه و ساعت كار شعب كشیك رسیدگی و پیگیری خواهند كرد.
مدیرعامل پست بانك ایران اشاره كرد: برنامه ریزی های لازم به شكلی انجام شده كه در صورت بروز هرگونه مشكل یا اختلال احتمالی در عملكرد دستگاه های خودپرداز و سایر تجهیزات خدمات رسانی در مرزهای چهارگانه، در كوتاه ترین زمان ممكن مشكل احتمالی رفع گردد.
شیری از ارائه خدمات در اماكن اقامتی پست بانك در سه استان كرمانشاه، ایلام و خوزستان خبرداد و اضافه كرد: درباب تجهیز اماكن و مهمانسراهای متعلق به پست بانك در راه زوار با برنامه ریزی مدیر امور شعب استان مربوطه اقدامات لازم انجام می شود.
وی از آمادگی صرافی متعلق به پست بانك ایران، در روزهای اربعین حسینی آگاهی داد و اظهار داشت: تمام تلاش خودرا خواهیم كرد تا در صورت امكان شعبات سیار صرافی در نقاط مرزی مورد نظر خدمات رسانی كنند.
مدیرعامل پست بانك ایران درانتها به راه اندازی موكبی های حسینی پست بانك ایران اشاره نمود و اظهار داشت: این موكب ها در شهرهای مرزی با عراق و به همت كاركنان عاشق دوده (ع) برای خدمت رسانی به زوار راه اندازی می شوند. همین طور در روز اربعین حسینی ایستگاه فرهنگی پست بانك ایران در میدان حرم عبدالعظیم حسنی(ع) در شهرری مستقر شده و از عاشقان دوده علیهم السلام استقبال می كند.
منبع:

1398/07/06
22:45:54
5.0 / 5
4345
تگهای خبر: خدمات , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS