آمادگی وزارت ارتباطات برای همكاری با دانشگاه ها

آمادگی وزارت ارتباطات برای همكاری با دانشگاه ها به گزارش ابزار اپل معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات با اشاره به آمادگی این وزارتخانه برای همكاری با دانشگاه ها اظهار داشت: ما در زمینه امریه تجربیات خوبی داشتیم به شكلی كه بیشتر پروژه های كلیدی ما از فارغ التحصیلان امریه انجام شده است.


به گزارش ابزار اپل به نقل از ایسنا، دكتر ستار هاشمی در نشست مدیران دفاتر ارتباط با صنعت دانشگاه ها كه امروز در محل وزارت علوم برگزار شد، با اشاره به آمادگی همكاری وزارت ارتباطات برای همكاری با دانشگاه ها اظهار داشت: با وجود انتقاداتی كه نسبت به جامعه دانشگاهی وجود دارد ما درخواست داریم تا بتوانیم با دانشگاه ها همكاریهای مشتركی داشته باشیم و در این زمینه تجربیات موفقی نیز تابحال داشته باشیم.
وی با اشاره به تجربیات وزارت ارتباطات در زمینه امریه اشاره كرد: تجربیات ما در زمینه امریه بسیار موفق بوده است به شكلی كه خیلی از افرادی كه در چارچوب امریه به ما اضافه شده اند در اجرای پروژه های كلیدی همكاریهای مناسبی را با ما داشته اند.
هاشمی همین طور با تاكید بر لزوم همكاری این وزارتخانه با اعضای هیات علمی اشاره كرد: باور ما این است كه اعضای هیات علمی منشا اثر هستند و می تواند آغازگر فعالیت های توسعه ای باشند.
منبع:

1398/07/11
11:47:59
5.0 / 5
4252
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS