ستاری خبر داد

هوشمندسازی شهرها با ایجاد مراكز نوآوری

هوشمندسازی شهرها با ایجاد مراكز نوآوری به گزارش ابزار اپل معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با تاكید بر اینكه فعالیت های دانش بنیان باید محور همه تحولات جامعه قرار گیرد، اظهار داشت: شهر تهران پتانسیل بالایی برای تبدیل شدن به شهر هوشمند دارد.


به گزارش ابزار اپل به نقل از ایسنا، دكتر سورنا ستاری امروز در مراسم افتتاح پنج مركز نوآوری در دانشگاه صنعتی امیركبیر با اشاره به اینكه پشتیبانی از فعالیت های دانش بنیان از وظایف ما محسوب می شود، اضافه كرد: زمانی تیم های فناور به دنبال سرمایه گذار بودند، ولی هم اكنون با راه اندازی مراكز نوآوری، سرمایه گذاران به سراغ تیم های فناور می روند.
وی با اشاره به اینكه ما آمادگی داریم كه از طریق اندازی مراكز نوآوری در دانشگاه ها حمایت نماییم، اظهار نمود: مراكز نوآوری دانشگاه صنعتی امیركبیر در صورتیكه بطور كامل راه اندازی نشده است، فضای آن پر شده و این موضوعی است كه ما باید به آن بها دهیم.
ستاری با تاكید بر اینكه باید فعالیت های دانش بنیان محور همه امور جامعه قرار گیرد، اشاره كرد: توسعه فعالیت های دانش بنیان در كشور باید به شكلی باشد كه همه اتفاقات اجتماعی و فرهنگی ما و تحولات اجتماعی در این عرصه رخ دهد.
معاون علمی رئیس جمهور مراكز نوآوری را متحول كننده چهره شهرها دانست و اشاره كرد: شهر تهران پتانسیل بالایی در جذب واحدهای فناور دارد و برج های فناوری به وجود آمده از شهرها می تواند چهره شهرها را به سمت هوشمند شدن سوق دهد.
منبع:

1398/07/29
23:48:39
5.0 / 5
4625
تگهای خبر: دانشگاه , فناوری , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS