فناوری های هوشمند هوآوی به كمك صنعت حمل و نقل دیجیتال می آید

فناوری های هوشمند هوآوی به كمك صنعت حمل و نقل دیجیتال می آید ابزار اپل: كنگره جهانی ITS 2019 در سنگاپور انجام شد و در آن شركت های برتر دنیا از آخرین فناوری های خود در زمینه حمل و نقل و راهداری رونمایی كردند. هوآوی در این مراسم سیستم ستاندن عوارض الكترونیكی ویژه خود با نام iSitePower-T را معرفی نمود.مدیران هوآوی پروژه ای را در این شركت با نام «جاده های دیجیتال و جابه جایی هوشمند» كلید زده اند كه مربوط به ساخت سیستم های دیجیتال برای آسان سازی حمل و نقل و ایجاد تحول در این صنعت است. این شركت راهكار ستاندن عوارض آنلاین خود با نام iSitePower-T را بعنوان یكی از نخستین محصولات خود دراین زمینه معرفی كرده است.
علاوه بر این، هوآوی از آخرین راهكارهای فناورانه خود شامل OceanStor Dorado V۶ بعنوان سیستم ذخیره سازی اطلاعاتی كه داده های بسیار گسترده ای دارند، راهكارهای ITS (سیستم های حمل و نقل هوشمند)، راهكار C-V۲X و حمل و نقل ابری نیز رونمایی كرده است.

در این زمینه لیو ژونگ هنگ، مدیر بخش تجارت حمل و نقل هوآوی می گوید: «با یكپارچه شدن فناوری اطلاعات و ارتباطات و صنعت حمل و نقل هوشمند، ما در حال پیوستن به مفهوم مهم جاده های دیجیتال هستیم. محصولات خلاقانه ICT و راهكار جمع آوری الكترونیكی عوارض (ETC)T، درك جاده هولوگرافیك و اینترنت وسایل نقلیه (IoV) نتایجی مانند سرعت بیشتر، كارآمدی بیشتر و سیستم های حمل و نقل سریع تر برای مسیرهای شهری را به دنبال دارند؛ در این میان ظرفیت حمل و نقل مورد نیازی كه در حال افزایش می باشد و نوآوری سرویس هایی كه بر شدت آنها اضافه می كند را نیز باید در نظر داشته باشیم».
همچنین هو هائو، مدیر توسعه صنعتی Pan-IoV در بخش استراتژی مجموعه هوآوی نیز در سخنرانی اصلی این مراسم با سوژه «فعال سازی حمل و نقل هوشمند و خودكارسازی رانندگی با استفاده از C-V۲X» به این مساله اشاره نمود كه فناوری نوین C-V۲X به حد قابل قبولی از تكامل و بلوغ رسیده كه بتوانیم به صورت آزمایشی از آن استفاده نمائیم.
همچنین شركت هوآوی در یك نقشه راه مشخص، استفاده از این فنآوری برای امور تجاری را نیز ترسیم كرده و در تلاش است تا با بهبود تعاریف طبقه بندی شده استاندارد C-V۲X، آنرا به بستری برای رسیدن به یك نتیجه گیری مطلوب، تبدیل كند.
هوآوی در حال بررسی برای به كارگیری فناوری C-V۲X در چند سناریو مانند مدیریت ترافیك جاده ای شهری، سیستم های دقیق حمل و نقل عمومی، بزرگراه های هوشمند و دستیار پاركینگ اتوماتیك (APA) است. همین طور با ادامه استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات دنبال ایجاد تحول در تأسیسات هوشمند كنار جاده، وسایل نقلیه خودران و همین طور توسعه حمل و نقل عمومی است.
معرفی iSitePower-T به منظور راهكار حمل و نقل هوشمند
برای درك درست از صنعت حمل و نقل و همین طور تجربه هوآوی در پیاده سازی این سیستم در بزرگراه های چین، این شركت راهكار iSitePower-T را با هدف عرضه مفید در صنعت حمل و نقل عرضه نموده كه خاصیت های مهم آن عبارتند از:
· ورودی برق چندگانه: سیستم اختصاصی انرژی هوآوی با چند ورودی و چند خروجی انرژی (eMIMO) كه از ساختار انرژی خورشیدی، آبی، ژنراتورهای دیزل و نیز حالت های تغذیه مختلفی مانند ۱۲ ولت، ۲۴ ولت و ۴۸ ولت DC و همین طور ۲۴ و ۲۲۰ ولت AC پشتیبانی می كند.
· طراحی ماژولار: پشتیبانی از توسعه بی دردسر، نصب هوشمند و ساختارسازی آسان، به منظور جلوگیری از بازتولید توان الكتریكی PU و تسهیل عرضه سریع دستگاه های جدید خدمات.
· استقرار تك مرحله ای: مجتمع سازی شبكه انتقال داده، حافظه و توان پردازشی مورد نیاز و همین طور پشتیبانی از مدیریت هوشمند ابزارها كه به صورت چشمگیری موجب كاهش هزینه های سازمان دهی و مدیریت می شود.
در ادامه پنگ جینهوا، رئیس بخش دامنه انرژی تلكام هوآوی می گوید: «هوآوی در حال سرویس دهی به بیشتر از ۳۴۰ اپراتور در بیشتر از ۱۷۰ كشور در سراسر دنیاست و محصولات ما برای انجام گستره وسیعی ازكارها، حالتی ایده آل دارند. هوای دنبال آن است كه با معرفی ایده های منابع تغذیه هوشمند و استفاده از آنها در صنایع حمل و نقل، جایگزینی مناسب برای منابع تغذیه سنتی پیدا كند. هوآوی از همكاری با شركای صنعتی برای هدایت نوآوری های ادامه دار و توسعه این صنایع به منظور رویارویی با چالش های مدیریت انرژی و دیجیتالی كردن آنها استقبال می كند».
هوآوی با پایبندی به اصول حمل و نقل آسان و ترابری روان، دنبال ارائه راهكارهای نوآورانه مانند راه آهن های دیجیتال است. برای تحقق این امر تلاش می كند و هم اكنون به بیشتر از ۲۳۰، ۰۰۰ كیلیومتر راه آهن و بزرگراه در بیشتر از ۱۷۰ خط ریلی و بیشتر از ۷۰ شهر در سراسر دنیا، خدمات خودرا ارائه می دهد.
كنگره جهانی ITS رویدادی مهم برای معرفی راهكارهای حمل و نقل پایدار با اهداف كاربری عمومی است و هم اكنون بزرگترین و تأثیرگذارترین كنفرانس در دنیا در زمینه حمل و نقل هوشمند شمرده می شود.
۲۱۲۱


منبع:

1398/09/12
22:14:44
5.0 / 5
4197
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS