در حاشیه جلسه دولت

جهرمی: حملات سایبری هفته گذشته، اثر زیادی روی كاركرد ما نداشت

جهرمی: حملات سایبری هفته گذشته، اثر زیادی روی كاركرد ما نداشت به گزارش ابزار اپل وزیر ارتباطات با اشاره به آمادگی این وزارتخانه برای برگزاری انتخابات مجلس، تصریح كرد: حملاتی كه طی دو هفته گذشته رخ داده، با قدرت دفاعی دفع شد و اثر زیادی روی كاركرد ما نداشته است.


به گزارش ابزار اپل به نقل از ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه جلسه امروز هیئت وزیران در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس در روز جمعه، خاطرنشان كرد: در شرایط فعلی پاسخ فشار حداكثری، مشاركت حداكثری در انتخابات است.
وی بیان نمود: در این دوره از انتخابات بسیاری از نامزدها امتحان خویش را پس داده اند. مردم یا به كاركرد رای می دهند یا به برنامه. افرادی هم كه عرضه شدند هم كارنامه مشخص دارند و همینطور برخی دارای برنامه مشخص هستند. مردم می توانند بین برنامه روشن و كارنامه مثبت افراد برای انتخاب نامزد مورد نظر، دست به انتخاب بزنند.
وی اظهار داشت: در گام دوم انقلاب همانطور كه رهبر معظم انقلاب اسلامی بر ضرورت حضور جوانان تاكید نمودند، انتظار است مجلس رنگ و بوی جوانانه بگیرد. انتخاب من هم به لیستی كه دغدغه جوانان مملكت در آن فهمیده شود، نزدیك تر است.
وزیر ارتباطات در مورد پیامك های تبلیغاتی كه از جانب برخی كاندیداهای انتخاباتی برای كاربران تلفن همراه ارسال می شود اظهار داشت: شكایت هایی در این خصوص از مردم دریافت كرده ایم اما این كه اپراتورها منابعی در اختیار نمایندگان قرار داده اند یا خیر را نه می توانم رد كنم نه تكذیب. شكایت از افرادی كه به صورت غیرقانونی اطلاعات مردم را بدست آوردند را حتما پیگیری خواهیم كرد، ضمن این كه شكایات مردم در این خصوص را از سامانه ۱۹۵ سازمان تنظیم مقررات جمع آوری كرده و آنها را به مراجع ذیصلاح ارسال می نماییم.
جهرمی همینطور درباره آمادگی زیرساخت های ارتباطاتی كشور برای برگزاری انتخابات تصریح كرد: بخشی از مسئولیت انتخابات بر دوش حوزه ارتباطات است. ارتباطات شعب دریافت رای از راه شبكه ملی ارتباطات برقرار می شود. شبكه ملی اطلاعات به سپر دفاعی دژفا مجهز است و تیم های كارشناسی آمادگی كامل برای انجام وظیفه ای كه برعهده شان هست را دارا هستند. حملاتی كه طی دو هفته گذشته رخ داده، با قدرت دفاعی دفع شد و اثر زیادی روی كاركرد ما نداشته است. ازاین رو جای نگرانی نیست و ما آماده برگزاری انتخابات هستیم.1398/12/02
14:05:59
5.0 / 5
4205
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS