مرور قابلیت های جدید به روز رسانی اخیر سرویس موبایلی هوآوی (HMS 4 0)

مرور قابلیت های جدید به روز رسانی اخیر سرویس موبایلی هوآوی (HMS 4 0) ابزار اپل: به روزرسانی HMS 4.0 پلتفرم نرم افزاری جدید هوآوی نه تنها امكان دسترسی كاربرانی كه امكان استفاده از سرویس های گوگل را ندارند، به سرویس های مشابه فراهم می آورد، بلكه می تواند یكپارچگی بیشتر نرم افزاری و سخت افزاری را برای كاربران گوشیهای هوآوی به همراه داشته باشد.هوآوی در دسامبر سال قبل میلادی، از نسخه چهارم پلت فرم نرم افزاری HMS رونمایی نمود. هوآوی با عرضه جهانی HMS Core 4.0 گام موثری در راه توسعه جهانی اكوسیستم سرویس های موبایلی خود برداشته است. HMS Core مجموعه ای از قابلیت های ابری و موبایلی هوآوی را در اختیار توسعه دهندگان قرار می دهد و پروسه توسعه نرم افزاری را با سهولت و سرعت بیشتر، جذاب تر كرده است.

راهكارهایی برای تضمین موفقیت
پیش از این، شركت ها و برندهای مختلفی اهتمام كردند فروشگاه های نرم افزاری و پلت فرم های توسعه مختص به خودرا به بازار عرضه كنند و در اختیار كاربران دستگاه های الكترونیكی هوشمند قرار دهند. اقدامی كه در بیشتر مواردموفقیت چندانی برای آنها نداشته است. اما هوآوی تلاش نموده با ارائه قابلیت های متفاوت و اقدام های انگیزشی، راهكارهایی باب میل كاربران ارائه نماید.

مسئولان این شركت اعلام نموده اند برپایه هسته این پلت فرم یعنی HMS Core (Huawei Mobile Services Core)، بیشتر از ۵۵۰۰۰ اپلیكیشن ثبت شده است. نكته قابل توجه، امكان ثبت نام و استفاده رایگان از این بستر است. در دسترس بودن ۲۴ كیت توسعه نرم افزاریباعث شده امكان استفاده از عددی حدود هزار API ممكن شود. كیت هایی كه كاربردهای متفاوتی دارند، از امكان رهگیری موقعیت مكانی و وضعیت سلامتی تا یادگیری ماشینی و غیره. در نسخه جدید، هوآوی تغییراتی را هم در سیاست ها و قابلیت های در رابطه با نمایش تبلیغات به وجود آورده است.
هوآوی برای هم سو كردن اقدام و عمل، كمك مالی ۲۰ هزار پوندی را هم درنظر گرفته كه می تواند به هر اپلیكیشنی كه تا پیش از تاریخ ۳۱ ژانویه ۲۰۲۰ میلادی در گالری نرم افزاری یا همان App Gallery آپلود شود، تعلق بگیرد.

پكیجی متنوع و آماده به كار
در فهرست قابلیت های HMS Core 4.0، امكان استفاده از حساب های هوآوی، پرداخت، سرویس های ابری، سرویس های بازی، سرویس های توسعه یافته برپایه یادگیری ماشینی و درك مفاهیم، سرویس های ارتباطی راه نزدیك، سرویس های شناسایی در بستر امنیتی، تشخیص موقعیت مكانی، در رابطه با كارهای ورزشی و تشخیص هویت كاربر وجود دارد. طیف قابل توجهی از این سرویس ها، امكان ادغام راهكارهای ابری را در محصولات تولیدشده توسط توسعه دهندگان نرم افزاری فراهم می كنند تا توسعه محصولات و تست و بررسی آنها، ساده تر از قبل شود.

همچنینHMS Connectهم مجموعه ای از سرویس ها را در اختیار توسعه دهندگان و شركای نرم افزاری قرار داده تا مراحل توسعه، تست، فهرست كردن فرایندها و تحلیل عملكردها را ساده تر كند.
HMS Appsنیز بعنوان گزینه ای مكمل، اپلیكیشن های پایه شامل Huawei Cloud Space، Huawei Smart Assistant، Huawei App Market، Huawei Wallet، Huawei Skyrim، Huawei Video، Huawei Music، Huawei Reading، Huawei ThemesوLiving Services را در خود ادغام كرده است.
رونمایی هوآوی از این راهكار جدید، زمانی انجام شد كه مایكروسافت به شكست خود در ارائه اكوسیستم موبایلی ویندوز ۱۰ موبایلاعتراف كرد. البته تفاوت هوآوی با مایكروسافت آن است كه چینی ها سازگاری ۱۰۰ درصدی با اكوسیستم اندروید را تضمین كرده اند تا كاربران با پیچیدگی ها و دشواری های شایع در دنیای پلت فرم های نرم افزاری همراه مواجه نشوند.
2121


منبع:

1398/12/12
19:37:10
5.0 / 5
3607
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS