آماده باش مخابرات برای تقویت و پایداری ارتباطات نوروز

آماده باش مخابرات برای تقویت و پایداری ارتباطات نوروز به گزارش ابزار اپل مدیرعامل شركت مخابرات ایران با تاكید بر آماده باش حداكثری مراكز مخابراتی منتخب و شیفت های نوروزی به منظور عرضه خدمات ارتباطی اظهار داشت: در جهت حفظ پایداری شبكه با برنامه ریزی های صورت گرفته، پایداری ارتباطات در تمام مناطق مخابراتی در دو حوزه ثابت و سیار در روزهای تعطیلات سال جدید به صورت كامل تضمین شده است.


به گزارش ابزار اپل به نقل از ایسنا، سید مجید صدری اظهار نمود: به منظور تحقق مشتری مداری حداكثری و همینطور عرضه خدمات شبانه روزی به تمام مشتریان، شیفت های آماده باش در تمام مراكز منتخب سراسر كشور در نظر گرفته شده كه با استفاده از تمهیدات صورت گرفته در مورد افزایش پهنای باند و تضمین پایداری ارتباطات، تمام نیازهای ارتباطی هم وطنان در مناطق مخابراتی سراسر كشور به صورت كامل پوشش داده می شود.

وی بابیان اینكه فعالیتهای مختلف شركت مخابرات ایران هر سال در روزهای تعطیلات نوروزی به منظور خدمت رسانی به صورت مستمر برقرار است، اظهار داشت: در حوزه سیار هم تمهیدات مختلفی برای پایداری شبكه و همین طور خدمت رسانی به مردم در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل شركت مخابرات ایراندر ادامه اضافه كرد: مجموعه مخابرات ایران در حوزه ثابت و سیار با آماده باش مراكز فنی و ایجاد مراكز شیفتی، پشتیبانی فنی و پاسخگویی، تأمین یونیت های یدكی برای سیستم های انتقال، افزایش IP برای نقاطی كه با مشكل كمبود IP مواجه می باشد، افزایش پهنای باند اینترنت و ظرفیت كانال های ورودی و خروجی را در دستور كار است.

صدری اضافه كرد: ایجاد مراكز شیفتی ۲۴ ساعتی پشتیبانی فنی و پاسخگویی، تأمین دیزل های اضطراری سیار برای مواقع قطعی برق هم از دیگر اقدامات شركت مخابرات ایران برای خدمات دهی به مشتركین در روزهای نوروز در سراسر كشور است.

وی با اشاره به اینكه انجام هرگونه عملیات برگردان و Down time به منظور تحقق ارتباطات بدون قطعی در تمام مناطق مخابراتی كشور در روزهای نوروز ممنوع می باشد، تصریح كرد: نظارت و بازرسی دوره ای و مستمر در روزهای نوروز به منظور حصول اطمینان از عملكرد صحیح درگاه های در رابطه با مشتریان افزایش یافته و تمام هم وطنان می توانند به منظور رفع ایرادات و خرابی های موردی به صورت شبانه روزی با مراكز تماس و سامانه های پاسخگویی شركت مخابرات ایران تماس بگیرند.
مدیرعامل شركت مخابرات ایران همینطور افزود: انجام گزارش گیری از شرایط ارتباطی استان ها به صورت روزانه و دریافت بازخورد خدمات به منظور بهینه سازی عرضه سرویس ها از اولویت های مجموعه مخابرات در نوروز ۱۳۹۹ است.1398/12/27
20:06:02
5.0 / 5
3449
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS