نگرانی غول های تكنولوژی از ضعف هوش مصنوعی در نبود متخصصان!

نگرانی غول های تكنولوژی از ضعف هوش مصنوعی در نبود متخصصان! ابزار اپل: بعضی از غول های تكنولوژی اخیرا درباب خطاهای هوش مصنوعی برای حذف اشتباهی محتوا در شبكه های اجتماعی آگهی داده و ابراز نگرانی كرده اند.


به گزارش ابزار اپل به نقل از ایسنا، از آنجایی كه خیلی از شركت های بزرگ همچون غولهای تكنولوژی نظیر گوگل، فیسبوك و توئیتر همگی از كارمندان و پرسنل خود درخواست كرده اند كه تحت تاثیر شیوع گسترده ویروس كرونا به صورت دوركاری از منزل خود به كار و كارهای شغلی خود بپردازند، الان نگرانی های جدیدی در خصوص حذف اشتباهی بعضی از محتواهای اینترنتی موجود در شبكه های اجتماعی توسط هوش مصنوعی به وجود آمده است؛ چونكه معمولاً درباب شناسایی و تشخیص برخی محتواهای مورددار توسط فناوری هوش مصنوعی، حذف آنها با تایید كارمندان و متخصصان و پرسنل مربوطه انجام می شد و در صورتیكه معلوم و مشخص می شد كه این محتوای شناسایی شده ناقض برخی قوانین نظیر حریم خصوصی كاربران باشد، از پلت فرم شبكه اجتماعی مربوطه حذف می شود.
اما حالا كه تمامی ادارات و شركت های غول های تكنولوژی خالی از كارمند و متخصص شده است، بنظر می رسد كه كنترل محتواهای شبكه های اجتماعی تنها توسط فناوری هوش مصنوعی امكان پذیر نیست بلكه نیازمند نظارت و تخصص متخصصان نیز هست كه دیگر تحت تاثیر شیوع گسترده ویروس خطرناك و مرگبار كرونا در ادارات خود حضور ندارند.
طبق گزارش رویترز، از زمان شیوع گسترده ویروس كرونا خیلی از غول های تكنولوژی نظیر اپل، گوگل، فیسبوك و توییتر در كنار سایر ادارات خصوصی و دولتی در آمریكا و بسیاری دیگر از كشورهای دیگر، از تمامی كارمندان خود درخواست كرده اند كه به صورت دوركاری با كامپیوتر های شخصی خود در منزل به كار و كارهای شغلی خود بپردازند.
منبع:

1398/12/28
23:37:24
5.0 / 5
3279
تگهای خبر: اپل , اینترنت , تخصص , تكنولوژی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS