آماده سازی مریخ نورد ناسا برای سفر به مریخ

آماده سازی مریخ نورد ناسا برای سفر به مریخ به گزارش ابزار اپل ناسا با نصب قطعات نهایی مریخ نورد ˮاستقامتˮ، آنرا برای سفر به مریخ آماده می كند.


به گزارش ابزار اپل به نقل از ایسنا و به نقل از وب سایت آزمایشگاه پیش رانش جت ناسا، نصب و آزمایش یكی از قطعات نهایی مریخ نورد "استقامت" (Perseverance) به پایان رسیده است. این مریخ نورد كه پیش تر "مارس 2020" (Mars 2020) نامیده می شد، مقرر است بعد از پرتاب به بررسی مریخ بپردازد. كار بخش داخلی این مریخ نورد، هم اكنون كاملا به پایان رسیده است.


"مت والاس" (Matt Wallace)، مدیر پروژه مارس 2020 در "آزمایشگاه پیش رانش جت" (JPL) ناسا اظهار داشت: با به انتها رسیدن كار این قطعات، حالا سیستم نمونه برداری كامل شده است. عناصر نهایی این سیستم كه مهم ترین آنها هم به شمار می روند، لوله های نمونه برداری هستند كه نمونه ها را از سطح مریخ جمع می كنند تا برای ارزیابی به زمین انتقال داده شوند.
بخش نهایی سیستم مریخ نورد استقامت، از هفت موتور تشكیل شده كه قسمت های گوناگونی همچون یك بازوی رباتیك را شامل می شوند. كار این بازوی رباتیك، جمع آوری نمونه های مورد نظر از سطح مریخ و گذاشتن آنها در یك قوطی است تا برای انتقال به زمین آماده شوند.1399/01/04
21:26:00
5.0 / 5
3912
تگهای خبر: سایت , سیستم , وب سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS