نخستین قسمت ماشین بازها برای ماشین بازها آمد

نخستین قسمت ماشین بازها برای ماشین بازها آمد ابزار اپل: سایت دیوار از نخستین قسمت مجموعه مستند «ماشین بازها» رونمایی نمود.این مجموعه که مقرر است در ۱۰ قسمت تولید شود، می خواهد به سراغ چهره های گم نام شیفته خودرو برود و ابعاد مختلف زندگی حرفه ای و علاقه مندی های آنها را مورد بررسی قرار دهد.
در قسمت اول، دیوار به سراغ سلیم سرپولکی، طراح و سازنده خودرو های دو دیفرانسیل رفته که سال ها قهرمان آفرود کشور بوده و حرف های شنیدنی بسیاری را از سال ها فعالیتش در این حوزه بازگو کرده است.
به گفته تیم تولید این مجموعه، هر قسمت از ماشین بازها می خواهد به سراغ یک بخش از صنعت خودرو برود و چهره ای موثر را در آن زمینه معرفی نماید. آفرودبازها، کلکسیونرها، طراحان خودرو، قهرمانان مسابقات اتومبیل رانی، چهره های ایرانی نامدار در صنعت خودروی جهان و... همچون این بخش ها هستند که دیوار به سراغ آنها خواهد رفت.
شیفتگان خودرو در ایران با وجود کارهای چشم گیر و توانایی های خارق العاده عموما گم نام هستند و این مجموعه به دنبال معرفی این افراد است.
دیوار در یکی دو سال قبل تمرکز ویژه ای روی دسته بندی خودرو داشته، تغییرات گسترده ای در سایت و اپ خود داده و در همکاری با مجموعه «کارنامه» سرویس کارشناسی خودروی خودرا راه اندازی کرده است و تولید محتوای شایان توجهی دراین زمینه داشته است. بنظر می رسد دیوار با ساخت این مجموعه می خواهد بین ماشین بازهای حرفه ای جا باز کند و بیشتر از قبل خودرا بعنوان رهبر بازار خرید و فروش خودرو تثبیت کند.
اولین قسمت این مستند درباره سلیم سرپولکی را ببینید.
2121

1399/02/05
21:11:49
5.0 / 5
2974
تگهای خبر: بازار , تولید , سایت , سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS