ثبت 12 هزار شكایت اینترنتی در یك ماه

ثبت 12 هزار شكایت اینترنتی در یك ماه ابزار اپل: تعداد 21 هزار و 184 شكایت در یك ماه گذشته در سامانه 195 ثبت شده كه 12 هزار عدد از این شكایات، یعنی بیش از نیمی از آنها مربوط به اینترنت است.


به گزارش ابزار اپل به نقل از ایسنا، سامانه ثبت و پاسخگویی به شکایات ۱۹۵ بمنظور افزایش رضایت کاربران و رسیدگی به شکایت های مردمی در حوزه های مختلف ارتباطات و فناوری اطلاعات شامل تلفن ثابت، اینترنت، تلفن همراه، خدمات پستی، تشعشعات و دفاتر پیشخوان به راه افتاده است. کاربران خدمات ارتباطی، فناوری اطلاعات و پستی می توانند با مراجعه به سایت https: //۱۹۵.cra.ir یا تماس با تلفن گویای ۱۹۵ شکایت های خودرا از خدمات مختلف حوزه ICT ثبت و پیگیری کنند.
کاربران در مراجعه به سامانه ثبت و پاسخگویی به شکایات مبتنی بر مکان نمای جغرافیایی، ابتدا باید محل شکایت خودرا در منوی جست وجو انتخاب و روی نقشه به صورت دقیق مشخص کنند و در مرحله بعدی اطلاعات شکایت شامل سرویس، نام اپراتور، نوع و موضوع شکایت را وارد کرده و با انتخاب دکمه مرحله بعد وارد منوی اطلاعات تماس شوند.
در این مرحله بعد از ورود اطلاعات تماس و متن شکایت، گزینه ثبت را انتخاب کنند. بعد از ثبت شکایت کاربر، کد رهگیری شکایت روی صفحه نمایش داده شده و همزمان به شماره تلفن همراه درج شده در اطلاعات تماس ارسال می شود.
کاربران می توانند با مراجعه مجدد به این سامانه و انتخاب گزینه پیگیری شکایت و وارد کردن کد پیگیری از وضعیت رسیدگی به شکایت خود باخبر شوند. همین طور مشترکان در این سامانه می توانند شکایت های سایر مشترکان در حوزه های مختلف ICT را مشاهده کنند و یا درصورت مستندات شامل تصویر، صوت آنرا ضمیمه کنند.
در یک امسال، تعداد ۳۷ هزار و ۳۸۱ شکایت در سامانه ۱۹۵ رگولاتوری ثبت شده که ۲۸ هزار و ۲۵۸ شکایت خاتمه یافته است.از این تعداد شکایت، ۲۱ هزار و ۱۸۴ عدد در یک ماه گذشته به ثبت رسیده که ۱۳ هزار و ۵۷۲ شکایت خاتمه یافته است.همین طور آمار آخرین شکایات ثبت شده در این سامانه در یک ماه گذشته، به تفکیک هر حوزه به صورت زیر است:


تعداد شکایات در حوزه اینترنت
تعداد شکایات در حوزه تشعشعات
تعداد شکایات در حوزه تلفن ثابت

تعداد شکایات در حوزه خدمات ارزش افزوده

تعداد شکایات در حوزه خدمات پستی

تعداد شکایات در حوزه تلفن همراه

تعداد شکایات در حوزه دفاتر پیشخوانمنبع:

1399/03/04
15:30:30
5.0 / 5
2651
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS