بررسی مسائل حوزه ارتباطات در مجلس

مرادی: فضای مجازی موجود از كنترل دولت خارج شده است

مرادی: فضای مجازی موجود از كنترل دولت خارج شده است به گزارش ابزار اپل نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از سیاست های وزارت ارتباطات و دولت در عرصه فضای مجازی اظهار داشت: فضای مجازی موجود در كشور از كنترل دولت و وزارتخانه خارج شده لازم است كه به صورت اساسی در این عرصه فكر شود.


به گزارش ابزار اپل به نقل از ایسنا، احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس و در جریان بررسی مسائل حوزه ارتباطات اظهار داشت: آقای وزیر ما انتظار داشتیم شما بعنوان وزیر جوان از اقدامات بهتر و بیشتری در صحن علنی مجلس شورای اسلامی گزارش می دادید. ۴۰ سال از عمر شکوهمند انقلاب اسلامی را پشت سر گذاشتیم که کارهای خوبی هم انجام شده ولی همه نماینده ها اظهار می دارند که کافی نیست و باید برای خدمت به این مردم بیشتر تلاش نماییم. ارتباطات جاده ای ما هنوز به صورت ناقص اجرا می شود و مشکلاتی را در این عرصه در سراسر کشور شاهد می باشیم.
وی افزود: وعده های داده شده به روستاییان عملی نشده، تلفن های ثابت، تلفن های سیار و سرعت اینترنت گرفتار مشکل است انتظارات روستاییان در این عرصه ها هنوز محقق نشده است.
نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: فضای مجازی موجود در کشور از کنترل دولت و وزارتخانه خارج شده لازم است دراین باره به صورت اساسی فکری شود. در موضوع دولت الکترونیک نیز مشکلات زیادی وجود دارد. آقای وزیر توضیح دهید در زمان بحران کرونا چه اقدام اساسی در این عرصه انجام شده و توضیح دهید درباب ارتباطات بین وزارتخانه شما و آموزش و پرورش چه انجام شده است؟ بسیاری از دانش آموزان دراین زمینه گرفتار مشکل و شاهد بی عدالتی بودند.
مرادی در آخر افزود: سال قبل در این مورد جلسه داشتیم و مشکلات حوزه انتخابیه را مطرح کردم، اما هنوز آن مشکلات به قوت خود باقی است. لازم است هم به شرکت مخابرات استان و هم به شرکت های وابسته آن توجه گردد و به موضوع کارگزاران مخابرات روستایی، مشکلات و مطالبات آنها توجه لازم را داشته باشید.
منبع:

1399/04/01
15:35:02
5.0 / 5
2395
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS