در حمله اخیر به توئیتر؛

هكرها به دایركت ۳۶ نفر در توئیتر دسترسی پیدا كردند

هكرها به دایركت ۳۶ نفر در توئیتر دسترسی پیدا كردند توئیتر تایید كرده در جریان حمله هكری اخیر به حساب های صدها چهره معروف در این شبكه اجتماعی، هكرها توانسته اند به دایركت 36 نفر دسترسی یابند كه یكی از آنها مقامی سیاسی در هلند بوده است.به گزارش ابزار اپل به نقل از انگجت، هکرهایی که هفته قبل با هک کردن حساب های صدها چهره و شرکت مشهور در توئیتر توانسته بودند پیام هایی برای سرقت رمزارز منتشر کنند به دایرکت ۳۶ نفر دسترسی یافتند که یکی از آنها یک چهره سیاسی مشهور در هلند بوده است. اما آنها نتوانسته اند به دایرکت هیچ مقام سیاسی فعلی یا سابق آمریکایی دسترسی یابند.
پیش از این گمانه زنی هایی در مورد دسترسی هکرها به دایرکت های باراک اوباما و جو بایدن که حساب هایشان در جریان حمله اخیر هک شده بود، انتشار یافته بود. اما توئیتر در بیانیه خود اعلام نموده از ۱۳۰ حساب مورد حمله قرار گرفته، مهاجمان تنها به دایرکت های ۳۶ حساب دسترسی یافته اند که تنها یکی از آنها مقامی سیاسی با ملیت هلندی بوده و سایر این افراد در عرصه سیاست فعالیت ندارند.
توئیتر تصریح کرده تا به امروز هیچ نشانه ای وجود ندارد دال بر اینکه دایرکت هیچ مقام سیاسی فعلی یا سابق در آمریکا در حمله هکری اخیر هک شده باشد. منابع نزدیک به توئیتر در ایام اخیر مدعی شده بودند دایرکت گیرت ویلدرز رهبر حزب سیاسی آزادی هلند توسط هکرها هک شده و بیانیه جدید توئیتر نیز عملاً این مساله را تأیید می کند.
از جمله افراد مشهور دیگری که حساب هایشان در جریان این حمله به توئیتر هک شد می توان به باراک اوباما، جوبایدن، الون ماسک و بیل گیتس اشاره نمود. البته بیانیه توئیتر نشان میدهد هکرها تنها توانسته اند به قابلیت ارسال پست جدید در این حساب های کاربری دسترسی یابند و قادر به مطالعه و دسترسی به پیام های دایرکت آنها نبوده اند.

1399/05/02
17:15:03
5.0 / 5
2509
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS