آمار ۲۸ میلیونی تلفن ثابت تا آخر تیرماه

آمار ۲۸ میلیونی تلفن ثابت تا آخر تیرماه به گزارش ابزار اپل به قول مدیرعامل شركت مخابرات ایران، تا آخر تیر ماه سالجاری ۲۸ میلیون و ۷۴۹ هزار و ۲۳ تلفن ثابت مشغول به كار بودند كه این آمار، ضریب نفوذ تلفن ثابت را به ۳۴.۵۲ درصد می رساند.


به گزارش ابزار اپل به نقل از ایسنا، به اعتقاد کارشناسان، برخلاف تلفن همراه که دارای فضای رقابتی است، در تلفن ثابت رقیبی وجود ندارد و مشتری چه بخواهد و چه نخواهد از جانب یک اپراتور سرویس دریافت می کند. در چنین شرایطی، بهتر است مخابرات در جهت جذب مشتریان و عرضه خدمات بیش تر اقدام نماید. مخابرات باید درآمدزایی خویش را از تلفن ثابت برای داشتن توجیه اقتصادی بیشتر کند و این درآمدزایی باید با عرضه خدمات متنوع صورت گیرد تا مخابرات هم بتواند هزینه های خویش را پوشش دهد.
سیدمجید صدری -مدیرعامل شرکت مخابرات ایران- درباره تعداد مشغول به کار تلفن ثابت تا آخر تیر ماه سالجاری به ایسنا اظهار داشت: ۲۸ میلیون و ۷۴۹ هزار و ۲۳ تلفن ثابت تا آخر تیرماه مشغول به کار بودند که این آمار، ضریب نفوذ تلفن ثابت را به ۳۴.۵۲ درصد می رساند.
به قول صدری، تعداد تلفن همگانی تا آخر تیرماه، ۹۸ هزار و ۱۸۴ و تعداد روستاهای دارای ارتباط، ۵۱ هزار و ۴۰۵ عدد است.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران همینطور تصریح کرد: تا آخر تیرماه، ضریب نفوذ ADSL خانوار به ۱۶.۲۸ درصد رسیده و آمار ایجاد شبکه فیبر نوری هم ۱۶۶ هزار و ۳۰۱ کیلومتر است.
منبع:

1399/06/30
22:11:49
5.0 / 5
1735
تگهای خبر: اپراتور , تلفن , خدمات , سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS