ناكامی باردیگر دولت آمریكا برای حذف وی چت

ناكامی باردیگر دولت آمریكا برای حذف وی چت به گزارش ابزار اپل قاضی آمریكایی در سانفرانسیسكو درخواست وزارت دادگستری برای بازبینی در حكم ادامه عرضه دانلود اپلیكیشن پیام رسان وی چت از فروشگاههای برنامه گوگل و اپل را رد كرد.به گزارش ابزار اپل به نقل از ایسنا، قاضی لورل بیلر اعلام نمود که شواهد جدید دولت نظر وی درباره برنامه وی چت شرکت چینی تنست هولدینگز را تغییر نداده است. وزارت دادگستری آمریکا مدعی است اپلیکیشنهای چینی وی چت و تیک تاک تهدیدی برای امنیت ملی هستند.

وی چت به صورت میانگین ۱۹ میلیون کاربر روزانه در آمریکا دارد و در بین دانشجویان چینی، آمریکاییهایی که در چین زندگی می کنند یا روابط تجاری و شخصی در این کشور دارد، محبوب است.

اپلیکیشن وی چت مانند فیسبوک، واتس اپ، اینستاگرام و ونمو خدمات گوناگونی را یکجا عرضه می کند و بخش ضروری از زندگی مردم چین به حساب می آید و بیشتر از یک میلیارد کاربر در جهان دارد.

وزارت دادگستری آمریکا درباره تصمیم قاضی بیلر برای ادامه استفاده از اپلیکیشن وی چت درخواست تجدیدنظر کرده اما حکم دادگاه تجدیدنظر احیانا تا دسامبر اعلام نمی گردد.

کاربران وی چت ماه گذشته در شکایتی از قاضی بیلر درخواست کرده بودند مانع اجرای دستور وزارت بازرگانی آمریکا برای مسدود شدن دانلود وی چت در فروشگاههای برنامه شود.

بر اساس گزارش رویترز، در پرونده مشابه یک دادگاه تجدیدنظر در آمریکا موافقت نمود روند رسیدگی به درخواست دولت برای تجدیدنظر در حکم پیشگیری از اجرای دستور ممنوعیت دانلود اپلیکیشن ویدیویی تیک تاک در فروشگاههای برنامه آمریکایی تسریع شود.

منبع:

1399/08/06
11:52:49
5.0 / 5
1427
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS