آذری جهرمی:

زمان اتصال روستاهای سیستان و بلوچستان به شبكه ملی اطلاعات فردا مشخص می شود

زمان اتصال روستاهای سیستان و بلوچستان به شبكه ملی اطلاعات فردا مشخص می شود سیستان و بلوچستان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: زمان بندی اتصال روستاهای سیستان و بلوچستان به شبکه ملی اطلاعات تا فردا شب مشخص خواهد شد.


به گزارش ابزار اپل به نقل از ایسنا محمدجواد آذری جهرمی شامگاه سه شنبه در جمع بندی سفر به سیستان و بلوچستان از تست نهایی تجهیزات در اطراف زاهدان اطلاع داد و اضافه کرد: تا فردا شب زمان بندی اتصال تک تک روستاها به شبکه ملی اطلاعات مشخص می شود.
وی بیان نمود: امروز از مناطق روستایی اطراف خاش و زاهدان بازدید میدانی به عمل آمد که برنامه اجرایی و زیرساخت های آن آماده شده است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهارکرد: تست نهایی هم در منطقه چشمه زیارت اطراف زاهدان در حال انجام می باشد که تا امشب نتیجه نهایی آن مشخص می شود.
وی ضمن اشاره به جلسات فنی و کارشناسی در دو روز گذشته خاطرنشان کرد: نهایت فردا شب می توانیم برنامه اجرایی و زمان بندی اقدامات خویش را به مردم گزارش و مشخص نماییم در چه زمانی چه روستایی به شبکه ملی اطلاعات متصل می شود.
جهرمی اضافه کرد: تمام برنامه ریزی انجام شده تا آخر اردیبهشت بوده اما از سه هفته آینده به تدریج اتصال روستاها به شبکه شروع می شود و همین امروز هم ۱۱ روستا متصل شدند.
وی خاطرنشان کرد: در این ۱۱ روستا واقع در منطقه چشمه زیارت اطراف زاهدان تقریباً از ۱۰ تا ۲۰۰ خانوار زندگی می کنند که با راه اندازی ۲ سایت به اینترنت پرسرعت دسترسی پیدا کردند.1399/10/10
16:36:24
0.0 / 5
923
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS