پارك علم و فناوری بوشهر با شركت ملی نفت ایران قرارداد همكاری امضا كرد

پارك علم و فناوری بوشهر با شركت ملی نفت ایران قرارداد همكاری امضا كرد به گزارش ابزار اپل معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری استان بوشهرگفت: این پارک و شرکت ملی نفت ایران برای استقرار و پیاده سازی نظام مدیریت دارایی های فیزیکی این شرکت قرارداد یکساله همکاری امضا نموده است.


به گزارش ابزار اپل به نقل از ایرنا، عبدالحسن بهرامی روز جمعه در این ارتباط اضافه کرد: شرکت راهبران پترو پیمان از شرکت های فناور مستقر در پارک علم وفناوری خلیج فارس بوشهر به نمایندگی از این پارک ماموریت اجرای این قرارداد را به عهده دارد.
وی اظهار نمود: راهبرد پارک علم و فناوری خلیج فارس با حضور و فعالیت چنین شرکت هایی این است که این پارک به قطب علمی و تخصصی مدیریت دارایی فیزیکی در پهنه جنوبی کشور تبدیل گردد. مدیر عامل راهبران پترو پیمان در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: بر طبق این قرارداد این شرکت به نمایندگی از پارک علم و فناوری باید تمهیدات لازم را برای پیاده سازی و استقرار نظام مدیریت دارایی در شرکت های زیرمجموعه وزارت نفت فراهم آورد.
حسین شریف پور عنوان کرد: در این پروژه شرکت راهبران پترو پیمان تدوین اسناد پایه نظام مدیریت دارایی شامل خط مشی مدیریت دارایی، و طرح راهبردی مدیریت دارایی محصولات و خروجی های اصلی شرکت ملی نفت را به عهده دارد.
وی افزود: مطالعه و بررسی ساختار حکمرانی مدیریت دارایی و پیشنهاد ساختاری مناسب برای پیاده سازی خط مشی و طرح راهبردی مدیریت دارایی نیز در دستور کار این پروژه قرار دارد.
مدیرعامل شرکت فناور راهبران پتروپیمان اظهار نمود: همین طور این پروژه ورودی های راهبردی را برای ادامه سفر بلوغ مدیریت دارایی در شرکت ملی نفت ایران فراهم می آورد و در مراحل بعد با تمرکز بر سبد گسترده دارایی های فیزیکی شرکت ملی نفت ایران پروژه های عملی و کاربردی بسیاری تعریف می شود.
شریف پور بیان کرد: باتوجه به حجم چند صد میلیارد دلاری دارایی های فیزیکی شرکت ملی نفت ایران و فرسودگی فیزیکی و کهنگی تکنولوژیک بخش بزرگی از این دارایی ها، قرارداد استقرار و پیاده سازی نظام مدیریت دارایی در شرکت ملی نفت ایران کلیدی ترین و حساس ترین قرارداد مدیریتی این شرکت در سالهای اخیر است.
وزارت نفت، از سال ۹۳ موضوع نظام مدیریت دارایی های فیزیکی را به صورت جدی در دستور کار قرار داده است و در آخرین بازبینی خود در چند سند استراتژیک بالادستی، چهار شرکت اصلی زیرمجموعه این وزارت و شرکت های تابعه آنها را به استقرار، پیاده سازی، استاندارد سازی و بهینه سازی نظام مدیریت دارایی فیزیکی برمبنای استانداردهای بین المللی ملزم کرده است.منبع:

1399/11/04
14:48:57
0.0 / 5
768
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS