ستاری مطرح كرد:

فروش ۸ هزار میلیارد تومانی شركت های نانو در سال ۹۹

فروش ۸ هزار میلیارد تومانی شركت های نانو در سال ۹۹ معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان رشد 100 درصدی فروش سالانه شرکت های نانویی اظهار داشت: پیش بینی می شود درآمد امسال این شرکتها 8 هزار میلیارد تومان خواهد بود.


به گزارش ابزار اپل به نقل از ایرنا، سورنا ستاری روز شنبه در مراسم رونمایی از ۵۷ پروژه و طرح جدید حوزه فناوری نانو در سازمان پژوهش های علمی و صنعتی اضافه کرد: این سازمان باتوجه به کارهایی که در آن صورت می گیرد خود یک پارک فناوری است. هم اکنون ۱۴۰ شرکت دانش بنیان در سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی فعال هستند
وی بیان کرد: شرکت های مستقر در این سازمان در حوزه های پیشرفته روی هوا و فضا تمرکز دارند و الان اتفاقات جدی در حال رخ دادن است.
ستاری اشاره کرد: در حوزه نانو تکنولوژی در کشور با کارهایی که ستاد توسعه فناوری نانو انجام داده اتفاقات بزرگی افتاده است. ایران هم اکنون از لحاظ تعداد مقالات نانو چاپ شده، رتبه چهارم دنیا را دارد.
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با اعلان اینکه اتفاق بزرگ در این عرصه توسعه بازار نانو است، اضافه کرد: ۲۷۰ شرکت در حوزه نانو فعال می باشند و پیش بینی می شود درآمد امسال آنها ۸ هزار میلیارد تومان خواهد بود.
وی افزود: این اتفاقات با این سرعت نشان میدهد این شرکتها نزدیک به ۱۰۰ درصد رشد داشته اند و رشد فروش محصولات نانو را در کشور داریم.
ستاری بیان کرد: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از این تحرکات استقبال می کند. امروز نیز بازدید هایی که داشتیم برای این سازمان و در حوزه نانو تکنولوژی نیز اتفاقات خوبی خواهد افتاد.
۴۰ طرح فناورانه صنعتی و ۱۷ طرح توسعه ای در حوزه نانو امروز با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری رونمایی گردید.
همچنین چهار قرارداد فروش محصولات مبتنی بر نانو و تفاهم نامه میان شرکت های دانش بنیان و شرکت های متقاضی از صنایع بزرگ کشور با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و دبیر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو منعقد شد.


1399/12/11
15:21:50
0.0 / 5
650
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS