ستاری:

فرهنگ تحقیق و پژوهش در كشور در حال توسعه است

فرهنگ تحقیق و پژوهش در كشور در حال توسعه است معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، راه اندازی شتابدهنده تخصصی سلول های بنیادی و طب بازساختی در دانشگاه علوم پزشکی را گامی پرارزش دانست و اظهار داشت: خوشحالم که فرهنگ تحقیق و پژوهش در کشور حال توسعه است، اما این اقدام شروع یک راه است.


سورنا ستاری روز یکشنبه در حاشیه راه اندازی شتابدهنده تخصصی سلول های بنیادی و طب بازساختی در جمع خبرنگاران افزود؛ این کار می تواند فرهنگ آموزش و پژوهش را در دانشگاه ها تحت تأثیر جدی قرار دهند.
وی ضمن اشاره به اینکه دانشگاه علوم پزشکی ایران در حوزه سلول های بنیادی و طب بازساختی دانشگاهی پیشرو است، بیان نمود: در آینده شاهد اتفاقات خوبی در این حوزه ها خواهیم بود.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور افزود: علاوه بر راه اندازی شتابدهنده و موضوع هایی دیگری که در حوزه توانبخشی در این دانشگاه اتفاق افتاد، پارک علم و فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی ایران هم در غرب تهران مقرر است راه اندازی شود.
وی با اشاره به اینکه با حمایت های استاندار تهران این کار شتاب خواهد گرفت، اظهارکرد: این کار سبب اتفاقات خوبی در آینده خواهد بود اما شروع یک حرکت بزرگ در این دانشگاه است.
نخستین جلسه هیات امنا پارک علم و فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی ایران، همزمان با آغاز به کار شتابدهنده تخصصی سلول های بنیادی و طب بازساختی برگزار شد.
سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران، جلیل کوهپایه زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران در این نشست حضور داشتند.


1400/01/23
19:43:30
5.0 / 5
347
تگهای خبر: تخصص , دانشگاه , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS