دستگاه POS اندرویدی ارز دیجیتالی ایرانی رونمایی گردید

دستگاه POS اندرویدی ارز دیجیتالی ایرانی رونمایی گردید به گزارش ابزار اپل متخصصان یک شرکت دانش بنیان به استفاده از توان داخلی دستگاه POS اندرویدی ارز دیجیتال را طراحی و تولید کردند و در هشتمین نمایشگاه شبکه، انرژی و شهر هوشمند ترکیه در چارچوب پاویون رونمایی کردند.هشتمین نمایشگاه و کنگره شبکه، انرژی و شهر هوشمند استانبول از امروز (۲۷ خردادماه) به مدت دو روز با حمایت ویژه صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری با حضور ۲۰ شرکت دانش بنیان در چارچوب پاویون برگزار می گردد.

علی پاک باخته گان زنجانی، مدیر عامل خانه بلاکچین ایران و نایب رییس هیئت مدیره این شرکت دانش بنیان به خبرنگار گروه دانشگاه و آموزش اظهار داشت: هدف از شرکت در این نمایشگاه معرفی ATM ارز دیجیتال است، در این نمایشگاه از محصول جدید که دستگاه POS اندرویدی ارز دیجیتال است، رونمایی کردیم و هدف اصلی ما این است که کشورمان و فعالان ایرانی این حوزه را بعنوان توسعه دهندگان صنعت بلاکچین به دنیا معرفی نماییم.

وی با اشاره به اینکه از ایران ۲۰ شرکت دانش بنیان به دعوت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در پاویون حضور دارند اظهار داشت: حضور چشم گیر شرکتهای دانش بنیان کشورمان با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در نمایشگاه شبکه، انرژی و شهر هوشمند ترکیه با هدف صادرات خدمات فنی و مهندسی و معرفی محصولات ایرانی به کشورهای دیگر صورت گرفته است.

مدیرعامل خانه بلاکچین ایران با اشاره به اینکه این نمایشگاه با حضور کشورهای مختلف جهان برگزار شده عنوان کرد: در این نمایشگاه از دستگاه POS اندرویدی ارز دیجیتال رونمایی گردید و در تلاش ایم تا با کشورهای دیگر هم در این حوزه تعامل کرده و ارتباطاتی را برقرار نماییم.

پاک باخته گان زنجانی افزود: یکی از شاخصه های اصلی شرکتهای دانش بنیان نگاه به بازارهای برون مرزی و کسب آمادگی و ایجاد زیرساخت های لازم در بنگاه برای ورود به این حوزه است.

وی خاطرنشان کرد: این نمایشگاه با هدف حل مشکلات شهرها و عرضه چاره هایی برای شهرهای هوشمند، شبکه های هوشمند و انرژی هوشمند و با محورهای حمل و نقل، مدیریت انرژی، اقتصاد، امنیت، زیرساخت، هوشمندسازی در همه زمینه ها، توسعه و رقابت بین شهرها و بهبود کیفیت زندگی در استانبول برگزار شده است.منبع:

1400/03/28
13:45:08
5.0 / 5
229
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS