آغاز طرح توانمندسازی صدف در ناحیه نوآوری پردیس

آغاز طرح توانمندسازی صدف در ناحیه نوآوری پردیس به گزارش ابزار اپل طرح توانمندسازی صدف، ویژه ناحیه نوآوری پردیس با هدف ایجاد انگیزه و توانمندسازی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی و نقش آفرینی آنها در زیست بوم فناوری و نوآوری برای تسهیل ورود به بازار کار با استعدادها و خصوصیت های هر فرد شروع شد.


به گزارش گروه آموزش ایرنا از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، این طرح در نظر دارد به افراد در دست یابی به خودشناسی کمک نماید تا در ادامه با حضور در کارگاه های مختلف، مسیر درست شغلی را انتخاب و درنهایت بتوانند نقش آفرینی مؤثری در زیست بوم فناوری و نوآوری داشته باشند.
طرح صدف در سه فاز اصلی خودشناسی (کمک به افراد برای شناخت تیپ شخصیتی خود و آشنایی با آزمون های شخصیت شناسی معتبر و نحوه استفاده و کاربرد آزمون ها)؛ مهارت افزایی در زمینه مهارت های نرم (ازجمله ارتباطات مؤثر و فنون مذاکره، رزومه نویسی و مصاحبه شغلی، آشنایی با سبک های شغلی و کارآفرینی، آشنایی با روندهای بازار کار و مهارت های مورد نیاز شغلی در آینده و... )؛ آشنایی با اکوسیستم فناوری و نوآوری (آشنایی با پارک های علم و فناوری و سایر ساختارهای توسعه فناوری و نوآوری همچون مراکز رشد، شتاب دهنده ها، فن بازارها، کارخانه های نوآوری وبازدید و آشنایی با شرکت های دانش بنیان به تناسب رشته تحصیلی افراد) برگزار می گردد.
از دیگر برنامه های در نظر گرفته شده برای شرکت کنندگان، پانل انتقال تجربیات کارآفرینان و کارکنان دانشی موفق که از بین مدیران و کارمندان دانشی موفق شرکت های عضو پارک فناوری پردیس هستند، عرضه مشاوره های شغلی به شرکت کنندگان برمبنای رشته های تحصیلی و آشنایی با مدل کسب وکار و طرح کسب وکار است.
یکی از برنامه های ویژه در نظر گرفته شده برای این طرح کارگاه تجاری سازی یافته های پژوهشی و کمک به افراد برای آشنایی با مفاهیم تجاری سازی و همین طور نحوه تجاری کردن تحقیقات دانشگاهی است.
در آخر این طرح به منتخبان طرح کمک خواهد شد تا دوره کارآموزی/کارورزی خودرا در یکی از شرکت های عضو پارک سپری کنند. این طرح در محل پارک فناوری پردیس شروع شده و تا اواخر آذرماه ادامه دارد.
ناحیه نوآوری پردیس از شرق تهران تا منطقه گیلاوند (شرق تهران، جاجرود، پردیس، رودهن، بومهن، دماوند و گیلاوند) را شامل می شود.


منبع:

1400/08/03
21:47:15
5.0 / 5
321
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS