تعریف ۴ خدمت جدید تجاری سازی برای فناوران نانو

تعریف ۴ خدمت جدید تجاری سازی برای فناوران نانو ابزار اپل: «بازاریابی دیجیتال»، «راه اندازی صدور بیمه نامه خرید مسئولیت کالا، مصالحه» و «ارجاع به داوری مشکلات حقوقی» و «طراحی نرم افزار اداری مالی و کسب وکار» چهار خدمت جدید تجاری سازی در زمینه نانو است که برای شرکتها و فناوران نانویی تعریف شد.


به گزارش گروه علم وآموزش ایرنا از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در یک سال اخیر باتوجه به نیازهای شناسایی شده شرکت های مورد حمایت ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، چهار خدمت تجاری سازی جدید برای شرکتها و فناوران نانویی تعریف شد تا روند تبدیل ایده به محصول برای آنها تسهیل شود.
این خدمات به شرکتها و صاحبان ایده کمک کرده است تا بتوانند با استناد به این خدمات، بازار محصولات خودرا توسعه دهند. همین طور در طول این مدت، ۱۵۵ کارگزار خدماتی بصورت حقیقی و حقوقی در زمینه های مختلف تجاری سازی با خدمات فناوری تا بازار ستاد نانو همکاری داشته اند. در این بین ۳۲ کارگزار برای اولین بار در سال ۹۹ همکاری خودرا با موسسه خدمات فناوری تا بازار شروع کردند.
خدمات فناوری تا بازار ستاد نانو در زمینه ارائه خدمات توسعه فناوری مورد نیاز فناوران و شرکت های دانش بنیان، پشتیبانی از کارگزاران ارائه خدمات فناوری در امتداد پرورش آنها و کمک به پروسه تجاری سازی فعال است.


منبع:

1400/10/22
12:19:57
5.0 / 5
287
تگهای خبر: بازار , بیمه , خدمات , دیجیتال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS