430 گیگابایت پهنای باند بین الملل به اینترنت ایران بازگشت

430 گیگابایت پهنای باند بین الملل به اینترنت ایران بازگشت ابزار اپل: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از بازگشت ظرفیت قطع شده از پهنای باند بین الملل شرکت ارتباطات زیرساخت به ظرفیت اینترنت سراسری کشور آگاهی داد.


به گزارش ابزار اپل به نقل از ایسنا، مدتی پیش شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام نموده بود که به سبب قطع سگمنت دوم فیبر دریایی متعلق به شرکت GBI در محدوده دریایی بین قطر و امارات، ۴۳۰ گیگابیت از ظرفیت پهنای باند بین الملل شرکت ارتباطات زیرساخت از دسترس خارج شده است که باتوجه به قطع این مسیر دریایی و زمان بر بودن بازیابی مجدد آن اقدامات فوری برای تامین ظرفیت جایگزین از سایر مسیرها در دستور کار قرار گرفته و به زودی ظرفیت های جدید برای تامین این بخش از ترافیک آماده بهره برداری می شود.
در این راستا عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پستی اینستاگرامی از بازگشت ظرفیت قطع شده از پهنای باند بین الملل شرکت ارتباطات زیرساخت به ظرفیت اینترنت سراسری کشور آگاهی داد و اظهار داشت: حدود دو ماه پیش یکی از کابل های فیبرنوری دریایی به سمت قطر قطع شد و ۴۳۰ گیگ از پهنای اینترنت کشور از دسترس خارج شد و این اختلال پهنای باند مصرفی کشور را هفت درصد کم کرد. با پیگیری و تلاش مستمر همکارانم در شرکت ارتباطات زیرساخت خرابی این خط فیبرنوری دریایی ترمیم و این ۴۳۰ گیگ باردیگر به پهنای باند کشور برگشت. در ضمن برای پیش گیری از تکرار چنین اختلالی مسیرهای جایگزین هم پیش بینی شده است.
منبع:

1400/10/22
22:46:50
5.0 / 5
56
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS