در دیدار مدیرعامل پست با سفیر چین مطرح شد:

تبدیل پست ایران به پست هوشمند در منطقه آسیا

تبدیل پست ایران به پست هوشمند در منطقه آسیا مدیرعامل شرکت ملی پست ایران در دیدار با سفیر چین اشاره کرد: پست ایران از تجارب پست چین برای تبدیل شدن به پست هوشمند در منطقه آسیا بهره گیری خواهدنمود.


به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا از شرکت ملی پست، نشست مشترک «محمود لیایی» مدیرعامل شرکت ملی پست ایران با «چانگ هوا» سفیر جمهوری خلق چین در ایران در امتداد گفتگو پیرامون برنامه همکاری ۲۵ ساله ایران و چین و توسعه همکاریهای پستی مشترک بین دو کشور انجام شد.
مدیرعامل شرکت ملی پست در این جلسه با اشاره به انعقاد تفاهم نامه همکاری ۲۵ ساله ایران و چین اضافه کرد: شرکت ملی پست ایران باتوجه به توسعه همکاریهای بین دو کشور و ظرفیت های موجود در زمینه ICT، از تجارب پست چین در حوزه هوشمندسازی استفاده می نماید.

لیایی اشاره کرد: پست ایران از تجارب پست چین برای تبدیل شدن به پست هوشمند در منطقه آسیا بهره گیری می کند.
وی با اشاره به فرصت مطلوب سرمایه گذاری کشور چین در زمینه ارتباطات خصوصاً کارهای پستی اشاره کرد: جمهوری خلق چین با بهره مندی از پتانسیل های موجود در ایران و ظرفیت های منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، می تواند در این منطقه سرمایه گذاری ویژه ای در حوزه کارهای پستی بوجود آورد.
سفیر جمهوری خلق چین نیز با ابراز خرسندی از دعوت پست ایران برای ملاقات مورد اشاره، به سابقه همکاریهای گسترده و بسیار عالی ایران و چین در زمینه های مختلف اشاره نمود و خواهان توسعه همکاریهای پستی بین ۲ کشور شد.
چانگ هوا اصرار کرد که پیشنهادهای پست ملی ایران به نهاد پستی ذیربط اعلام می شود.

1400/12/20
13:33:16
5.0 / 5
389
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS