شعار سال ۲۰۲۲ اعلام شد

فناوری های دیجیتال در خدمت سالمندان

فناوری های دیجیتال در خدمت سالمندان ابزار اپل: اتحادیه جهانی مخابرات (ITU) ˮفناوری های دیجیتال در خدمت سالمندانˮ را بعنوان شعار سال 2022 اعلام نمود.


به گزارش ابزار اپل به نقل از ایسنا، ۲۷ اردیبهشت ماه برابر با ۱۷ ماه می، هر ساله بعنوان روز جهانی ارتباطات گرامی داشته می شود و اتحادیه جهانی مخابرات با هدف افزایش آگاهی و دانش جوامع در جهت کاهش شکاف دیجیتال، شعار سال خودرا در این روز اعلام می کند.
برپایه این گزارش، باتوجه به روند رو به افزایش سالمندی جهانی در سالهای اخیر و نیاز مبرم به بهره مندی این قشر از فناوری های دیجیتال، شعار روز جهانی ارتباطات امسال با عنوان " فناوری های دیجیتال در خدمت سالمندان" انتخاب شده است.
هدف از انتخاب این شعار، آگاهی بخشی و بهره مندی از خدمات ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) در پشتیبانی از سالمندان برای سالم ماندن از لحاظ فیزیکی، عاطفی و مالی، همین طور دستیابی به سالمندی سالم تر و پایداری سیستم های اقتصادی و بهداشتی حیاتی برای ایشان، پشتیبانی از ساخت شهرهای هوشمند، مبارزه با تبعیض های مبتنی بر سن در محل کار و تضمین مالی افراد مسن است.
اتحادیه جهانی مخابرات، در بیانیه خود به مناسبت بزرگداشت این روز، ابراز امیدواری کرده است که ابتکارات و خلاقیت ها با محوریت فناوری های دیجیتال به ارتقا کیفیت زندگی افراد سالمند در جهان بینجامد.
منبع:

1401/02/22
12:37:11
5.0 / 5
187
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS