توقف استفاده الزامی از سیستم پرداخت گوگل در هند

توقف استفاده الزامی از سیستم پرداخت گوگل در هند ابزار اپل: ابزار اپل: گوگل در پی دستور سازمان ضدانحصارطلبی هند، از اجرای سیاستی که ملزم می کند طراحان اپلیکیشن از سیستم پرداخت این شرکت برای خرید کالاها و خدمات دیجیتالی در این کشور استفاده کنند، صرفنظر کرد.به گزارش ابزار اپل به نقل از ایسنا، گوگل قبل از این مهلت تمدید شده ۳۱ اکتبر را برای طراحان اپلیکیشن در هند تعیین کرده بود تا از سیاست پرداخت این شرکت تبعیت کنند.

کمیسیون رقابت هند هفته گذشته ضمن صدور جریمه ۱۱۳ میلیون دلار برای گوگل، اعلام نموده بود این موتور جست و جو نباید طراحان اپلیکیشن را از استفاده از سیستم های پرداخت دیگر یا خدمات پرداخت در هند قدغن کند.

در وب سایت گوگل پستی ارسال شده که این شرکت با هدف ساخت خدمات اندروید و پلی استور، گزینه های حقوقی خودرا مرور می کند.

ماه گذشته کمیسیون رقابت هند از گوگل خواسته بود رویکرد خود در قبال پلت فرم اندروید را تغییر دهد و این شرکت آمریکایی را به سبب شیوه های ضد رقابتی، ۱۶۲ میلیون دلار جریمه کرده بود.

بر اساس گزارش رویترز، گوگل در سطح جهانی به سبب وادار کردن طراحان اپلیکیشن جهت استفاده از سیستم پرداخت درون برنامه ای انحصاری فروشگاه اپلیکیشن این شرکت، هدف انتقاد قرار گرفته است. گوگل اعلام نموده است استفاده از سیستم پرداخت درون برنامه ای گوگل همچنان برای کاربران خارج از هند، الزامی است.

منبع:

1401/08/11
10:25:58
5.0 / 5
423
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS