وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:

در این شرایط اقتصادی پولدار پولدارتر و فقیر فقیرتر می گردد

در این شرایط اقتصادی پولدار پولدارتر و فقیر فقیرتر می گردد ابزار اپل: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: در این شرایط اقتصادی كشور و نوسانات ارزی كه پولدار پولدارتر و فقیر هم فقیرتر می گردد عملكرد ما مسئولین در امیدواری و ناامیدی مردم مردم نقش اساسی دارد.


به گزارش ابزار اپل به نقل از ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی در جلسه شورای اداری شهرستان خوی با اشاره به اینكه باید در شرایط تحریم وضعیت مردم را درك نماییم خاطرنشان كرد: باید مسئولین در هر اداره، نهاد و دستگاهی كه هستند برای حل مشكلات مردم حداكثرتلاش شان را بكنند. بزودی از این شرایط سربلندانه عبور خواهیم كرد.
آذری جهرمی با اشاره به نقش فناوری و اطلاعات در توسعه و افزایش آموزش و سواد در سطح جامعه اظهار نمود: این وزارت خانه آمادگی دارد برای آموزش و بالا بردن سطح سواد مجازی شهروندان و روستائیان این استان سرمایه گذاری ویژهای كند.
وی مشكل اصلی آذربایجان غربی را در بخش ارتباطات پوشش جاده ای اعلام نمود و اظهار داشت: امسال این مشكل با اجرای طرح های زیربنایی و افزایش آن به ۸۰ سایت در حدود ۲۰۰ كیلومتر در جاده ها وگردنه های استان حل می گردد.
وی، فناوری و اطلاعات را صرفا منوط به ارتباطات رسانه و مجازی ندانست و اظهار داشت: در جهان كنونی فناوری و اطلاعات اقتصاد و زندگی مردم را مدیریت می كند.فناوری و اطلاعات هدف نیست بلكه وسیله ای برای رسیدن به اهداف اقتصادی، علمی و فرهنگی است و فناوری و ارتباطات بهره وری در حوزه های مختلف را بالا می برد.
آذری جهرمی تولید اشتغال، بالندگی اقتصادی، بهره وری و صرفه جویی در منابع مالی و سرمایه گذاری را بخشی از تاثیرات فناوری و اطلاعات عنوان نمود كه انقلاب صنعتی چهارم نام گرفته است.
وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات از كوشش برای حل مشكلات ارتباطاتی جاده مهم خوی رازی از قبیل آنتن دهی تلفن همراه و سرعت كم اینترنت اطلاع داد و اظهار داشت: دستورات لازم در این خصوص صادر گردیده است.
نماینده مردم خوی و جایپاره در مجلس شورای اسلامی هم اظهار داشت: مشكل آنتن دهی خطوط تلفن همراه و اینترنت جاده خوی - رازی حل شود.
به گزارش ابزار اپل به نقل از ایسنا، سیدتقی كبیری در جلسه شورای اداری شهرستان خوی با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار نمود: سال قبل بیش از یك میلیون مسافر داخلی و خارجی از مرز خوی - رازی به عنوان نزدیكترین مسیر ارتباطی زمینی و ریلی ایران به اروپا تردد داشته اند بنابراین از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درخواست دارم مشكل آنتن دهی خطوط تلفن همراه و سرعت كم اینترنت در جاده خوی - رازی را سریعا حل كنند.
كبیری، خوی را دروازه ورود ایران و كشورهای آسیای شرقی به اروپا عنوان نمود و اظهار داشت: در دیدار دكتر روحانی با رئیس جمهور تركیه مقرر شد كه تبادلات تجاری و اقتصادی بین دو كشور به سقف ۳۰ میلیارد دلار برسد كه هم اكنون فقط ۸ میلیارد دلار آن محقق شده است. مرزها و گمركات استان می تواند نقش مهمی در افزایش سطح تبادلات بین دو كشور ایفا كنند.
نماینده خوی در مجلس افزود: پیشنهاد می دهم بین كشور ایران و تركیه تجارت الترونیك راه اندازی شود و شهر خوی هم به عنوان نزدیكترین مسیر ارتباطی بصورت پایلوت انتخاب گردد.
وی، احداث ساختمان اداری جدید برای اداره پست چایپاره و احداث مركز مبادلات پستی شمال به مركزیت خوی را خواهان شد.

1397/06/20
13:30:54
5.0 / 5
4264
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS