كاهش تعرفه رومینگ زائرین همراه اولی اربعین

كاهش تعرفه رومینگ زائرین همراه اولی اربعین ابزار اپل كاهش تعرفه رومینگ زائرین همراه اولی اربعین


به گزارش اداره كل ارتباطات شركت ارتباطات سیار ایران، همراه اول بمنظور رفاه حال زائرین اربعین حسینی، تعرفه تماس رومینگ بین الملل شامل مكالمه، پیامك و اینترنت همراه مشتركین خود در عراق را كاهش داد.
بر این اساس از روز سه شنبه ۲۴ مهر تا روز جمعه ۱۱ آبان ماه سال جاری، تعرفه مكالمه مشتركین همراه اول با ایران دقیقه ای ۲۴۹۹ تومان، مكالمه دریافتی دقیقه ای ۸۹۹ تومان، مكالمه با شماره داخلی عراق دقیقه ای ۲۴۹۹ تومان، ارسال پیامك ۸۹۹ تومان به ازایِ هر پیامك و اینترنت همراه ۴۹۹ تومان به ازای هر مگابایت محاسبه می گردد. گفتنی است روشن كردن گوشی تلفن همراه هزینه ندارد و دریافت پیامك هم مجانی است.
گفتنی است قبل از این، با تخفیف ویژه ای كه همراه اول عرضه می كرد، تعرفه هر دقیقه مكالمه با ایران ۳۳۰۰ تومان، دریافت مكالمه دقیقه ای ۳۰۰۰ تومان، مكالمه داخلی عراق دقیقه ای ۱۷۰۰ تومان، ارسال پیامك ۱۳۰۰ تومان و هر مگابایت اینترنت همراه ۲۳۰۰ تومان بود.
علاوه بر این، با نزدیك شدن اربعین حسینی، اپراتور اول ظرفیت شبكه نسل دو، سه و چهار خویش را برای مكالمه و اینترنت، در پایانه های مرزی، به بیشتر از دو برابر افزایش داده و تدابیر ویژه ای را برای این مراسم در نظر دارد.
همراه اول برای عرضه خدمات ارتباطی هرچه بهتر به زائرین اربعین حسینی، در پایانه های مرزی خسروی، مهران، شلمچه و چذابه، ظرفیت آنتن های BTS خویش را نسبت به اربعین سال قبل به بیشتر از ۲ برابر افزایش داده و هم مقرر است در این پایانه ها، كارشناسان، زائرین را جهت استفاده صحیح از خدمات ارتباطی در نظر گرفته شده، راهنمایی كنند.
مانیتورینگ شبكه به صورت ۲۴ ساعته، بهینه سازی تمام مسیرهای منتهی به پایانه های مرزی، تولید ۶ نقطه جهت دریافت سرویس وای فای در راه نجف تا كربلا همچون اقدامات همراه اول برای مراسم پیاده روی اربعین امسال است. 2121

1397/07/28
19:02:42
5.0 / 5
4325
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS