كاهش هزینه تماس تلفن ثابت با عراق در روزهای اربعین

كاهش هزینه تماس تلفن ثابت با عراق در روزهای اربعین ابزار اپل: به قول مدیرعامل شركت مخابرات ایران به مناسبت فرارسیدن ایام اربعین حسینی و حمایت شركت مخابرات ایران از این مراسم باشكوه و سهیم شدن در این امر مهم و كمك به رقم زدن ارتباطی فراگیر برای تمام زائرین كشورمان، شركت مخابرات ایران هزینه تماس با استفاده از تلفن ثابت در كشورمان با كشور عراق را كاهش داد.


به گزارش ابزار اپل به نقل از ایسنا، سیدمحید صدری اظهار نمود: در روزهای اربعین حسینی، هزینه هر دقیقه تماس از تلفن ثابت در ایران با تلفن ثابت در كشور عراق با 10 درصد تخفیف، از ۷۰۰ تومان به ۶۳۰ تومان كاسته می شود.
وی هم چنین اضافه كرد: تماس با استفاده از تلفن ثابت در كشورمان با تلفن همراه در كشور عراق كه دقیقه ای ۹۰۰ تومان بود، در روزهای اربعین حسینی با 10 درصد تخفیف، دقیقه ای ۸۱۰ تومان محاسبه می گردد.
صدری اعلام نمود: تخفیف هزینه تماس از تلفن ثابت با تلفن ثابت و تلفن همراه در كشور عراق از تاریخ اول آبان تا ۱۸ آبان ماه سال جاری اعمال خواهد شد.
مدیرعامل شركت مخابرات ایران با بیان این كه این شركت با استفاده از تمام توان فنی و عملیاتی در حوزه شبكه، سیستم های انتقال، تلفن ثابت و دیتا آماده پوشش حداكثری مراسم اربعین حسینی است، اضافه كرد: كاركنان شركت مخابرات ایران در تمام موارد در رابطه با بخش تلفن ثابت، حوزه ارتباطات سیار، شبكه انتقال و دیتا و تجهیز زائرسراها به منظور استفاده همكاران، با حداكثر هم افزایی و روحیه جهادی در حال تامین نیازهای ارتباطی هموطنان در مراسم باشكوه پیاده روی اربعین حسینی هستند.1397/07/30
12:15:37
5.0 / 5
4984
تگهای خبر: ارتباطات , تلفن , دیتا , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS