۱۰ روش برای آزمودن مهارت های برنامه نویسی HTML و CSS

۱۰ روش برای آزمودن مهارت های برنامه نویسی HTML و CSS ابزار اپل: تمرین در هر زمینه ای موجب پیشرفت می شود، بویژه زمانی كه این تمرین برای مهارت های كد نویسی و برنامه نویسی صورت پذیرد برای اینكه این حرفه نیازمند تمرین های مداوم است.Codecondo: بنا بر این پیدا كردن راه های مختلفی برای تمرین كردن در این زمینه بسیار مهم می باشد به كمك تمرین میتوان مشكلات را شناسایی و آنها را رفع كرد و همین طور توانایی و مهارت را افزایش داد یكی دیگر از اهمیت های تمرین كردن در زمینه برنامه نویسی این است كه همیشه آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به كد ها در دسترس برنامه نویس خواهند بود.
در زیر ۱۰ روش مختلف برای تبدیل شدن به یك برنامه نویس حرفه ای تحت وب پیشنهاد شده است:

۱-شروع پروژه
كسب اطلاعات نظریه بسیار عالی است اما باید بدانید چگونه از این اطلاعات استفاده نمایئد بنا بر این شروع یك پروژه نخستین گام برای یك حركت روبه جلو است. با شروع یك پروژه مانند ساخت وبسایت شخصی، شما می توانید میزان موفقیت در پیشبرد اهداف خودرا ببینید.
۲- به جنگ بروید
شركت در چالش های واقعی بهترین راه برای آزمودن خود در برنامه نویسی HTML و CSS می باشد. این امر می تواند در انجمن های مختلف برنامه نویسی ممكن شود. علاوه بر همكاری با دیگر برنامه نویسان، این فعالیت بیشتر شبیه به یك بازی می باشد كه برای شركت كنندگان بسیار سرگرم كننده می باشد.
۳- پیوستن به انجمن ها
اگر شما تازه كار هستید و عضویت در گروه های رقابتی برای شما دشوار است می توانید عضو انجمن های آموزشی شوید با عضویت در این انجمن ها و ارتباط بوسیله مكالمه و گپ دوستانه می توانید از نیاز خود به آموزش های بیشتر آگاه می شوید و یك دید كلی از وضعیت خود بدست آورید در این روش می توانید مستقیم مشكلات خودرا از دیگر برنامه نویسان بپرسید.
۴-برنامه های شبیه سازی
به كمك این ابزار می توانید دانسته های خودرا در چارچوب یك برنامه شبیه سازی مورد آزمون و خطا قرار دهید. این برنامه ها با اجرا كردن فرمان كدنویسی در یك مرورگر و بررسی چالش های مختلف به شما نشان می دهند كه چقدر از سطح انتظارات فاصله دارید. و اگر به مشكلی در روند برنامه نویسی برخورد كردید با استفاده از پروژه های آماده ای كه از پیش تهیه شده می توانید كمك بگیرید و در بعضی مواقع برای ایجاد انگیزه بین برنامه نویسان رقابت هایی در وبسایت شركت، برگزار می گردد كه می توانید با شركت در آن سطح خودرا بسنجید.
۵- مشاهده فیلم های آموزشی
بسیاری از افراد در زمینه برنامه نویسی خبره هستند كه تعداد آنها زیاد است شما می توانید با مشاهده فیلم های آموزشی این افراد گام به گام در زمینه برنامه نویسی پیشرفت كنید.

۶- پازل ها و امتحانات
تعداد بسیار زیادی از پازل های كد نویسی و آزمون های آنلاین وجود دارد كه HTML و CSS و دیگر زبان های برنامه نویسی را پوشش می دهند البته این آزمون ها بیشتر برای فروش قرار می گیرند همین طور برای آزمودن خود در این آزمون ها باید با یك استاد حرفه ای در این زمینه ارتباط بگیرید.
۷- بازی در راه برنامه نویسی
زمانی كه شما سرگرمی همراه با برنامه نویسی را انتخاب می كنید به این نتیجه خواهید رسید كه این روش بسیار بازدهی بالاتری نسبت به مطالعه نظریه بدون هیچ گونه سرگرمی خواهد داشت این روش كمك می نماید تا مغز راه های دیگری را برای حل مسائل برنامه نویسی عرضه نماید و در نتیجه بسیار مفید خواهد بود. ۸- جستوجوی وب سایت آزمایش
سایت های ارزیابی برنامه نویسی یكی از بهترین و ساده ترین روش ها برای ارزیابی سطح، در كد نویسی می باشند. یك وبسایت ارزیابی شامل تست های زیادی در بخش های مختلف همچون در زمینه HTML و CSS می باشد كه به كمك آن می توانید توانایی خودرا در امر كد نویسی مورد ارزیابی قرار دهید و از سطح خود در این حرفه آگاه شوید.
۹- نظم شخصی
یكی از بخش های اصلی در برنامه نویسی این است كه راه خودرا در دنیای برنامه نویسی پیدا كرده باشید شما می توانید در فعالیتهایی كه به شما در این امر كمك می كنند شركت كنید همین طور بوسیله مشاهده و تمركز برروی فیلم آموزشی های مختلف كه توسط افراد حرفه ای ساخته شده اند به این مهم دست یابید.
۱۰- یادگیری از سرتا سر دنیا
اگر شما در حال یادگیری یكی از زبان هاب رنامه نویسی می باشید بهتر است با برنامه نویسان از سراسر دنیا آشنا شوید یكی از مراجعی كه برنامه نویسان بیشتر از ۱۰۰ كشور در آن عضو هستند سایت توپتال است كه در آن افرادی با استعداد فوق العاده بالا فعالیت دارند و می توانند در روند كاری شما تاثیر مثبت بگذارند.
2121


منبع:

1398/04/05
01:11:40
5.0 / 5
4672
تگهای خبر: آنلاین , بازی , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS