۱۷ آبان صورت می گیرد

رقابت بین المللی برنامه نویسان در دانشگاه امیركبیر

رقابت بین المللی برنامه نویسان در دانشگاه امیركبیر به گزارش ابزار اپل نوزدهمین دوره مسابقات بین المللی برنامه نویسی دانشجویی دانشگاه صنعتی امیركبیر، ۱۷ آبان ماه جاری در دانشكده مهندسی كامپیوتر این دانشگاه برگزار می گردد.


به گزارش ابزار اپل به نقل از ایسنا، نوزدهمین دوره مسابقات بین المللی برنامه نویسی دانشجویی دانشگاه امیركبیر، ۱۷ آبان ماه جاری با حضور ۶۵ تیم از سراسر كشور در چارچوب تیم های سه نفره به صورت حضوری در دانشكده مهندسی كامپیوتر دانشگاه صنعتی امیركبیر برگزار می گردد.

سالانه بیشتر از ۲۰۰ نفر برنامه نویس از دانشگاه های مختلف ایران در این مسابقه حضوری شركت می كنند.

دانشكده مهندسی كامپیوتر دانشگاه صنعتی امیركبیر در جهت اهداف مسابقات اصلی ICPC و برای انتخاب برترین تیم های دانشگاه برای اعزام به مسابقات منطقه ای، از سال ۱۳۸۰ سالانه یك مسابقه كشوری رسمی برای تعیین تیم های اعزامی از دانشگاه صنعتی امیركبیر به مسابقات غرب آسیا برگزار می نماید كه در سال های اخیر مورد استقبال تیم های زیادی از دانشگاه های سراسر كشور قرار گرفته است.

كیفیت مسابقه برنامه نویسی دانشگاه صنعتی امیركبیر بگونه ای است كه خیلی از دانشگاه ها برای انتخاب تیم های برتر خود نتایج این مسابقه را مد نظر قرار می دهند.

اعتبار مسابقه سالانه برنامه نویسی دانشگاه صنعتی امیركبیر بگونه ای است كه علاوه بر تیم های این دانشگاه، دانشگاه های مطرح ایران همچون دانشگاه های صنعتی شریف، تهران، علم و صنعت، خواجه نصیر و شهید بهشتی هم همه ساله با چندین تیم در این مسابقه شركت كرده و به رقابت با تعدادی از زبده ترین برنامه نویسان ایران می پردازند.

شركت كنندگان برای كسب اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت icpc.aut.ac.ir رجوع كنند.1398/08/11
21:12:43
5.0 / 5
4951
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS