دنیس گرین پس از یكماه تصمیم گرفت آیفون ایكس را بفروشد

دنیس گرین پس از یكماه تصمیم گرفت آیفون ایكس را بفروشد به گزارش ابزار اپل در مقاله ای در بیزینس اینسایدر از تجربه تلخ یكماهه خود با آیفون ایكس (آیفون 10) گفت كه سرانجام سبب شده است دست به فروش این گوشی زیبا زده، تا آیفون 8 بخرد.


به گزارش ابزار اپل به نقل از خبر آنلاین، بزرگ ترین مشكلی كه دنیس ذكر می كند ، ضرورت بكارگیری هر دو دست هنگام كار با آیفون ایكس است كه سبب می گردد تا در مواقع غیر ضروری هم كاربر مجبور به استفاده از دو دست شود. قرار گرفتن در شرایطی مانند پشت فرمان بودن برای دیدن نقشه و... این مشكل را دوچندان می كند. دنیس برای نشان دادن بخش قابل استفاده از یك دست تصویر زیر را كشیده است و می گوید داخل خط قرمز قابلیت استفاده از یك دست را دارد اما جهت استفاده از ناحیه بیرون از خط قرمز باید از دست دوم بهره گرفت.


وی از ناسازگار بودن فناوری چهره شناس اپل می گوید كه گاه و بی گاه وی را اذیت كرده و با تلاش مجدد، مجبور به باز كردن قفل گوشی شده است.
همچنین كروم روشن سطح فلزی گوشی به راحتی خش بر می دارد و اگر كاربر از كاور استفاده نكند، بطور قطع گوشی از لحاظ فیزیكی دچار خراشیدگی می گردد.
دنیس دلیل دیگر را قیمت نجومی می داند كه برای چنین گوشی ای پرداخت می گردد كه با جیب خیلی از كاربران هم خوانی ندارد و خریدار هم خیال می كند این گوشی باید توقع های وی را در هر صورت برآورده كند، كه در نهایت چنین چیزی رخ نمی دهد.
فهرست سایر مشكلاتی كه دنیس در این یك ماه با آیفون ایكس داشته به شرح زیر است:
به دلیل وجود شكاف و شكستگی ذاتی اسكرین در بالای گوشی / Notch نمی توان با یك دست نوتیفیكیشن ها را باز كرده و دید.
كاربر «آیفون باز» مجبور به تغییر رفتار خود با گوشی هنگام استفاده سنتی است. كاربری كه با آیفون های قبلی كار كرده، حالا باید روش استفاده از گوشی را تغییر دهد و این نكته ای است كه خطای طراحی به حساب می آید.
بدترین حالت زمانی است كه قصد استفاده از آیكون های بالای گوشی را دارید و با بالا بردن دست، احساس می كنید گوشی گران قیمت شما در حال افتادن است!
ترس از افتادن گوشی و هزینه 549 دلار تعمیر همیشه همراه آیفون ایكسی ها است كه به مرور استرس را در زندگی زیاد می كند.
بسیاری از كاربران با ورود آیفون ایكس احساسی مشابه داشته و می گفتند تغییر ناگهانی در اپل رخ داده و استفاده از گوشی را سخت كرده است اما بعدا با آن انس گرفته و عاشقش شدند. اما ظاهرا چنین اتفاقی برای آیفون ایكس نیفتاده است و با گذشت زمان نفرت بیشتر شده است.
دیدن كاربران با آیفون قدیمی كه به راحتی از تاچ آی دی بدون عیب و نقص آن استفاده می كنند سبب حسادت دارندگان آیفون ایكس شده كه احساس ضرر می كنند. دنیس می گوید دیدن یكی از دوستان با آیفون 8 هم سبب شد تا به او كه به راحتی گوشی خویش را مدیریت و كنترل می كرد؛ حسودی كنم.
در آخر دنیس نتیجه گرفت كه آیفون ایكس برای او كار نمی كند و از آن بدش آمده است و بنابراین گوشی زیبای خویش را می فروشد تا آیفون 8 بخرد.

 

1396/09/07
23:41:10
2.5 / 5
5029
تگهای خبر: آیفون , آیفون ایكس , اپل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(1)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS