آغاز وصل شدن اینترنت موبایل در بعضی استان ها

آغاز وصل شدن اینترنت موبایل در بعضی استان ها به گزارش ابزار اپل طبق آنچه اپراتوهای موبایل اعلام نمودند امروز به آنها ابلاغ گردیده كه اینترنت موبایل در بعضی از استان ها متصل شود.


به گزارش ابزار اپل به نقل از ایسنا، بنا بر آنچه به اپراتورهای موبایل ابلاغ گردیده، اینترنت موبایل در بعضی استانها، شامل خراسان جنوبی، گلستان، سمنان و یزد و چهارمحال بختیاری، همدان، اردبیل، زنجان و ایلام در حال وصل شدن است.
هنوز اطلاعاتی از اینكه اینترنت موبایل در دیگر استانها چه زمانی وصل می شود، اعلام نشده اما طبق آنچه به نقل از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام شد، در بخشی از استان ها اینترنت از راه وای فای خانگی وصل شده اما وصل شدن اینترنت همراه منتظر دستور وزیر كشور است.
روز گذشته اعلام گردید كه با دریافت مجوزهای لازم، اینترنت خانگی تهران و تعداد زیادی از كلانشهرهای كشور برقرار شده است. بررسی های ایسنا هم نشان داد كه این اقدام شروع شده و اینترنت در تهران وصل شده است.
قبل از این هم گزارش واصله از خبرنگاران ایسنا در استان های خراسان شمالی، خراسان جنوبی، گلستان، سمنان، یزد، همدان، چهارمحال و بختیاری، اردبیل، زنجان و ایلام حاكی از برقراری اینترنت های خانگی در این استان ها بود.1398/09/03
23:12:41
5.0 / 5
4313
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS