موفقیت یك بانوی كارآفرین در تولید وسایل بهداشتی نانویی

موفقیت یك بانوی كارآفرین در تولید وسایل بهداشتی نانویی به گزارش ابزار اپل در روزگار کرونایی که خیلی از بنگاه های تولیدی تعطیل یا نیمه تعطیل شده اند، هستند بانوان کارآفرینی که از سد مشکلات عبور کرده و موفقیت هایی در حوزه کسب و کار و تولید لوازم مورد نیاز این روزگار همچون وسایل بهداشتی به دست آورده اند.


به گزارش روز یکشنبه خبرنگار ایرنا، خیلی از بانوان کارآفرین در کشورمان همواره با اتکا و توکل به خدا، اعتماد به نفس و پذیرش مخاطرات احتمالی در عرصه تولید از خیلی از مشکلات عبور کرده و موفقیت های غیرقابل انکاری به دست آورده اند.
به طور حتم اعتماد به نفس بانوان کارآفرین، در ورود به عرصه تولید و افزایش سهم مشارکت اقتصادی در جامعه، مهمترین عامل موفقیت های آنها با وجود محدودیت ها به حساب می آید و این بسیار پرارزش و قابل تحسین است.
لاله قاسمعلی مدیر یک واحد کارآفرینی همچون بانوان موفقی است که در این دوران کرونایی با فراهم کردن شرایط اشتغال برای بانوان در نزدیکی پایتخت، تولید محصولات بهداشتی نانویی با استانداردهای معتبر را سرلوحه کار خود قرار داده است.


وی روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا در این خصوص توضیح داد: این واحد کارآفرین با سرمایه اولیه ۷۵۰ میلیون تومان در زمینه تولید محصولات بهداشتی و مصرفی آشپزخانه شامل سفره های یک بار مصرف، کیسه های زباله، کیسه فریزر، دستکش های یک بار مصرف و چندین نوع از دستمال های رولی فعالیت می کند.
قاسمعلی تصریح کرد: این شرکت با چهار پرسنل تولیدی فعالیت خویش را در اطراف تهران شروع کرد اما حالا این تعداد به ۳۰ نفر افزایش یافته است و حدود ۶۰ درصد نیروهای این شرکت را بانوان می سازند.
وی بیان نمود: واحد ما در ابتدا با خودرقابتی کار را آغاز کرد و توانست با نگرش به روزهای گذشته خود پیشرفت کند و بدون حاشیه و بی توجه به مشکلاتی که رقبا و بازار ایجاد می کنند، در راه پیشرفت گام بردارد.
قاسمعلی اضافه کرد: ما از راه تقویت بازاریابی و ایجاد نمایندگی در شهرستان های مختلف فروش خویش را توسعه داده ایم و برای ورود به عرصه صادرات هم رایزنی های داشته ایم اما تابحال در این بخش نتیجه ای حاصل نشده است.
وی ضمن اشاره به اینکه، یکی از بازارهای ما بیمارستان ها و مراکز درمانی به حساب می آید، اظهار داشت: ما برای ورود به برخی بازارها و ایجاد ارتباط فروش با ارگان ها و فروشگاه های بزرگ نیازمند دریافت مجوزهای لازم هستیم.
قاسمعلی می گوید: طبق قوانین موجود واحدهایی مثل واحد ما باید در شهرک های صنعتی استقرار داشته باشند تا بتوانند از امتیازات موجود بهره مند شوند و چنین الزاماتی تولیدکنندگان به نسبت کوچک تر مثل ما را از عقد قرارداد با خریداران عمده باز داشته است.
وی اضافه کرد: ما دارای پروانه و جواز کسب هستیم اما برای فروش با سازمان های مختلف نیازمند ارائه یک سری مجوز هستیم که متاسفانه این مجوزها از مبادی مربوطه به علت عدم استقرار ما در شهرک صنعتی صادر نشده و ما فعلا تحت پوشش اتحادیه فعالیت می نماییم.
این بانوی کارآفرین با بیان اینکه شیوع کرونا و همینطور نوسانات قیمتی مواد اولیه، فروش محصولات بهداشتی را به نصف رسانده است، اظهار داشت: افزایش وحشتناک قیمت مواد اولیه به دنبال افزایش قیمت ارز، وجود موانع مختلف و پرشمار کسب و کار و پیچیدگی های بروکراتیک، کار را مقداری سخت کرده است.
وی تصریح کرد: واحد ما نسبت به برنامه هایی که پیشبینی کرده است اهتمام داشته و در کنار افزایش سطح کیفی محصولات و بسته بندی متفاوت و مناسب، تلاش کرده است به لحاظ قیمت هم با عنایت به ذائقه مشتریان خود عمل کند به صورتی که با سود معقول محصولات خویش را در بازار مصرف عرضه می کند.


1399/10/22
13:38:58
0.0 / 5
664
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS