مدیرارزیابی سرمایه گذاری صندوق نوآوری:

212 میلیاردتومان به طرح هم سرمایه گذاری صندوق نوآوری اختصاص یافت

212 میلیاردتومان به طرح هم سرمایه گذاری صندوق نوآوری اختصاص یافت به گزارش ابزار اپل مدیر ارزیابی سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی اظهار داشت: از یک سال قبل 212 میلیارد تومان بودجه از طرف این صندوق برای اجرای طرح هم سرمایه گذاری با همکاری صندوق های پژوهش و فناوری مصوب شده است.


به گزارش ابزار اپل به نقل از ایرنا، محمدحسین رضوانیان روز سه شنبه در بیست و یکمین رویداد دوشنبه های استارتاپی با رویکرد فناوری های همگرا به صورت مجازی در محل صندوق نوآوری و شکوفایی اضافه کرد: امروز آخرین رویداد دوشنبه های استارتاپی سال ۱۳۹۹ انجام می شود. برگزاری این رویدادهای استارتاپی به یک مفهوم تبدیل گشته است.
وی افزود: صندوق نوآوری و شکوفایی از ۱۸ ماه گذشته طرح "هم سرمایه گذاری" را شروع کرد. این طرح از دو ماه گذشته برمبنای ۲ مدل با همکاری صندوق های پژوهش و فناوری و شتاب دهنده ها در حال ارائه خدمت به شرکت های فناور است.
رضوانیان اظهار داشت: در همکاری با صندوق های پژوهش و فناوری، تمرکز بر روی طرح های دارای TRL سطح پنج به بالا است. بر این اساس از یک سال قبل ۱۲۲ طرح از طرف ۲۶ صندوق پژوهش و فناوری از ۱۲ استان کشور به صندوق نوآوری و شکوفایی معرفی شده است.
وی اشاره کرد: هم اکنون از این تعداد طرح ۴۰ طرح مصوب و در پروسه عقد قرارداد است. علاوه بر آن از یک سال قبل ۲۱۲ میلیارد تومان بودجه از طرف صندوق نوآوری در طرح هم سرمایه گذاری برای صندوق های پژوهش و فناوری مصوب شده است.
مدیر ارزیابی سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی اضافه کرد: در این طرح در صورتیکه عامل تامین مالی و یا نهاد همکار ۲۰ درصد اعتبارات طرح ها را تامین کند، صندوق نوآوری و شکوفایی تا ۸۰ درصد نقدینگی مورد نیاز را تامین خواهدنمود.
رضوانیان درباب همکاری این صندوق با شتاب دهنده ها در طرح هم سرمایه گذاری، بیان کرد: ابتدا ۶ شتاب دهنده آماده همکاری با صندوق در این طرح بودند که از این تعداد با چهار شتاب دهنده قرارداد منعقد شده است. هم اکنون ۱۱ شتاب دهنده آمادگی خودرا برای مشارکت در این طرح اعلام نمودند که در پروسه ارزیابی قرار دارند.منبع:

1399/12/20
12:37:25
0.0 / 5
728
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS