معاون توسعه صندوق نوآوری بیان كرد:

اعلام 227 نیاز فناورانه صنایع مختلف به شركت های دانش بنیان

اعلام 227 نیاز فناورانه صنایع مختلف به شركت های دانش بنیان به گزارش ابزار اپل معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی با اعلان اینکه 227 نیاز فناورانه به شرکت های دانش بنیان اعلام شده، اظهار داشت: بیش از 7 هزار میلیارد تومان تفاهم نامه و قرارداد میان نهادها، سازمان ها و شرکت های دانش بنیان منعقد شده است.


به گزارش ابزار اپل به نقل از ایرنا، سیاوش ملکی فر روز چهارشنبه در رویداد آنلاین ارائه نیازهای فناورانه سازمان پزشکی قانونی کشور، درباره برنامه های حمایتی صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکت های دانش بنیان، اضافه کرد: این صندوق با حدود ۶۰ ابزار و خدمت در امتداد تامین مالی شرکت های دانش بنیان اقدام نموده است.
وی افزود: این صندوق قبل از تامین مالی، درصدد تامین بازار شرکت های دانش بنیان است تا این شرکتها در زنجیره تامین ارزش قرار گیرند و در رفع نیازمندی های سازمان هایی مانند پزشکی قانونی ایفای نقش کنند.
ملکی فر با تاکید براینکه شرکتها را در راه توسعه تنها نمی گذاریم، اضافه کرد: از نهادها و سازمان ها در خواست داریم نیازمندی های فناورانه خودرا عرضه کنند تا شرکت های دانش بنیان بتوانند راهکاری برای رفع نیاز آنها عرضه کنند.
وی درباره برگزاری ۱۴ رویداد فناورانه در سال گذشته، تصریح کرد: این رویدادها در حوزه هایی چون معدن، فرودگاهی، خودروسازی و غیره بوده است که طی آن بیش از ۷ هزار میلیارد تومان تفاهم نامه و قرارداد میان نهادها و سازمان ها و شرکت های دانش بنیان منعقد شد. از این مقدار بیش از ۵۸۰ میلیارد تومان به قرار داد قطعی تبدیل گشته است.
معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی اظهار داشت: امسال باتوجه به شیوع ویروس کرونا تلاش شد این رویدادها را به صورت ترکیبی آنلاین و حضوری برگزار نماییم. بر این اساس تا حالا ۲۲۷ نیاز به شرکت های دانش بنیان عرضه شده؛ ضمن آنکه ۲۵۶ جلسه B۲B برگزار شده است.
ملکی فرد رویداد نیازهای فناورانه سازمان پزشکی قانونی را یازدهمین رویداد این صندوق نام برد و افزود: شهریور ماه سال قبل جلساتی با مسئولان و فعالان عرضه حقوقی و قوه قضائیه انجام شد که در این جلسات قول دادیم در کنار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکتها نقش موثرتری در رفع نیازمندی های این حوزه داشته باشند.
وی راه اندازی پردیس نوآوری حقوقی و قضایی را همچون اقدامات دراین زمینه برشمرد و اظهار داشت: برگزاری رویداد فناوری با سازمان زندان ها از دیگر اقدامات ما بوده است. در این رویداد طرح همکاری ۲ شرکت استارتاپی مورد پذیرش سازمان زندان ها قرار گرفت. ولی این دو طرح همچنان پروسه تایید حفاظت را طی می کنند که امید است با همکاری مسئولان این روند سرعت بیشتری بگیرد و تبدیل به قرار داد قطعی شود.
ملکی فر درباره برگزاری رویداد امروز با سازمان پزشکی قانونی، تصریح کرد: در این رویداد ۲۹ نیاز از طرف این سازمان معرفی گردید. از طرف دیگر ۲۰۰ شرکت برای همکاری در حوزه های مربوط اعلام آمادگی کردند که از این تعداد ۴۳ شرکت فناور برای حضور در این رویداد انتخاب شدند. به سبب محدودیت زمانی تنها ۱۶ مذاکره میان شرکتها با سازمان پزشکی قانونی انجام شد.منبع:

1399/12/24
22:40:05
0.0 / 5
707
تگهای خبر: آنلاین , بازار , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS