استخدام ۱۵ هزار کارمند در آمازون کانادا

استخدام ۱۵ هزار کارمند در آمازون کانادا شرکت آمازون کانادا پاییز امسال در امتداد برنامه های توسعه خود 15 هزار کارمند جدید برای بخش انبار و توزیع در سراسر این کشور استخدام می کند.به گزارش ابزار اپل به نقل از ایسنا، این غول تجارت الکترونیکی اعلام نمود دستمزد پایه برای کارمندان ساعتی خط مقدم خود در کانادا را به ساعتی ۱۷ تا ۲۱.۵ دلار در ساعت می افزاید که بالاتر از حدود ۱۶ دلار فعلی است. همین طور کارمندان فعلی ۱.۶۰ تا ۲.۲۰ دلار در ساعت بیشتر دریافت خواهند کرد که این افزایش حقوق بلافاصله و صرفنظر از مدت زمانی که آنها در این شرکت مشغول به کار شده اند، اجرائی می شود.

سومگا کوما، مدیر کارهای انجام سفارشات مشتری در آمازون کانادا در مصاحبه ای اظهار داشت: ما به سرعت در این کشور رشد می نماییم. کسب وکار ما توسعه زیادی پیدا کرده و ما خواهان آن هستیم که همچنان به مشتریانمان متمرکز بمانیم و برای این منظور به استخدام و تعلیم استعدادها نیاز داریم.

آمازون کانادا هم اکنون ۲۵ هزار کارمند تمام وقت و نیمه وقت در پنج ایالت این کشور دارد. این شرکت به سبب همه گیری کووید ۱۹ و رونق خرید آنلاین، رشد سریعی پیدا کرده است. آمازون حالا ۴۶ انبار و تاسیسات لجستیک و تحویل کالا در کانادا دارد در صورتیکه اواسط سال سال میلادی گذشته ۳۰ مرکز داشت. انتظار می رود برنامه های رشد بیشتری تا آخر سال میلادی جاری اعلام شوند.

برنامه های توسعه آمازون در حالی اعلام می شود که کمبود قابل توجه نیروی کار در برخی از بخشهای اقتصاد وجود دارد. طبق آمار کانادا، این کشور در اوت ۹۰ هزار و ۲۰۰ شغل ایجاد کرد و نرخ بیکاری را به ۷.۱ درصد رساند که پایینترین سطح از زمان شروع همه گیری در سال قبل است.

آمازون اوایل امسال اعلام نمود دستمزد کارمندان جدیدی که در آمریکا استخدام می کند را به ساعتی ۱۷ دلار می افزاید و به دنبال استخدام ۷۵ هزار کارمند جدید در این کشور است. این شرکت اعلام نموده که به همه کارمندانش فارغ از سمت و موقعیت شغلی شان، دسترسی به خدمات پزشکی، دندان پزشکی و چشم پزشکی و همین طور برنامه های آموزش و تعلیم را عرضه می کند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، آمازون همین طور به کارمندان جدید و فعلی که گواهی واکسیناسیون کووید ۱۹ عرضه کنند، ۱۰۰ دلار پاداش می دهد. این شرکت با شیوع ویروس کرونا در چندین مرکز خود در دوران همه گیری روبرو شد با این وجود واکسیناسیون را برای کارمندانش الزامی نکرده است.
1400/06/23
22:17:45
5.0 / 5
222
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS